Dzień z osobistą stylistką

Nasz wspólny dzień zaczniemy od analizy Twoich potrzeb, sylwetki i typu urody. Zależy mi na tym, żeby dobrze Cię poznać. Pijąc kawę, rozmawiając, określimy wyróżniki Twojego stylu. Spotkanie odbywa się u Ciebie w domu lub moim Studiu we Wrocławiu (gdzie wówczas przywozisz swoje ulubione ubrania i dodatki). Po analizie Twojej garderoby i ustaleniu listy zakupów oraz budżetu, pojedziemy na wspólne zakupy i lunch. Zabiorę Cię do najciekawszych butików i sklepów w mieście. Uzupełnimy Twoją garderobę i ukierunkujemy Twój styl. Podpowiem Ci jak stylizować poszczególne elementy garderoby i zmieniać ich charakter w zależności od Twoich potrzeb i okazji. To będzie wyjątkowy dzień, w ciągu którego będę starała się przekazać Ci jak najwięcej wskazówek. Przygotuj się na zaskakujące rozwiązania i rewolucję w swoim myśleniu o modzie i stylu.

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby.  Dzięki połączeniu analizy garderoby z zakupami możesz mieć pewność, że stworzymy nie tylko stylową ale i kapsułową garderobę na wiele okazji.

 

analiza garderoby, stylu + lunch + zakupy z osobistą stylistką

CENA 1600 zł 

 

osobista stylistka

Zobacz również


Analiza garderoby

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Detox szafy i zakupy ze stylistką ONLINE

Zadbam o Twoją garderobę tworząc dla Ciebie indywidualną listę zakupów i propozycje gotowych stylizacji. Nie musisz lubić zakupów ani wychodzić z domu żeby zawsze wyglądać fantastycznie.

więcej

Zakupy ze stylistką

Dowiesz się gdzie i jak znaleźć poszczególne elementy nowej garderoby oraz tworzyć z nich oryginalne zestawy. Skompletujemy krok po kroku garderobę i odkryjemy wspólnie Twoją modową osobowość.

więcej