Express shopping ONLINE

Znasz swoj styl i preferencje? Nie lubisz albo nie masz czasu na zakupy? A może  potrzebujesz gotowego, wygodnego zestawu ubrań, adekwatnych do zdalnej pracy? Potrzebujesz szybkiej, bezpiecznej i kompleksowej pomocy? Skorzystaj z mojej wyjątkowej usługi ekspresowych zakupów online.  

Profesjonalna osobista stylistka zadba o Twój wizerunek, szafę i czas.

Ty wybierasz styl w jakim dostaniesz listę zakupów i mooodbordy (czyli gotowe propozycje stylizacji poszczególnych elementów z listy), a osobista stylistka make me zajmie się całą resztą!

CO OTRZYMUJESZ?

  • Kompletną, stylową kapsułową gardeorbę w Twoim stylu bez wychodzenia z domu.
  • Oryginalne i dobrej jakości propozycje wyselekcjonowane przez profesjonalną stylistkę.
  • Brak ryzyka. Zamawiasz i zatrzymujesz tylko to co w 100% Ci odpowiada bo do każdego elementu gardeorby otrzujesz aż pięc alternatyw.
  • Godzinę konsultacji online z osobistą stylistką make me. lub pakiet dodatkowych inspiracji w Twoim stylu.

 

CENA USTALANA INDYWIDUALNIE 
kompletna lista zakupów na sezon wiosna/ lato + gotowe stylizacje w formie mooodboardów

 

 

osobista stylistka

Zobacz również


Analiza garderoby

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Detox szafy i zakupy ze stylistką ONLINE

Zadbam o Twoją garderobę tworząc dla Ciebie indywidualną listę zakupów i propozycje gotowych stylizacji. Nie musisz lubić zakupów ani wychodzić z domu żeby zawsze wyglądać fantastycznie.

więcej

Zakupy ze stylistką

Dowiesz się gdzie i jak znaleźć poszczególne elementy nowej garderoby oraz tworzyć z nich oryginalne zestawy. Skompletujemy krok po kroku garderobę i odkryjemy wspólnie Twoją modową osobowość.

więcej