Express shopping

Czeka Cię wyjątkowa okazja albo ważny wyjazd służbowy? Nie lubisz albo nie masz czasu na zakupy? A może  potrzebujesz gotowego zestawu ubrań, adekwatnych do obowiązującego dress codu? Potrzebujesz szybkiej, kompleksowej pomocy i spektakularnych efektów? Skorzystaj z wyjątkowej usługi ekspresowych zakupów ze stylistką.

Profesjonalna osobista stylistka zadba o Twój wizerunek i czas.

Po wypełnieniu przez Ciebie kwestionariusza lub rozmowie telefonicznej, przygotuję dla Ciebie kilka propozycji gotowych zestawów wraz z dodatkami.  Ty ominiesz stylizacyjne wpadki i zaoszczędzisz czas bo taka forma współpracy zajmie nam maksymalnie 2 godziny. Na Twoje życzenie przymiarki odbywają u Ciebie w domu i mogą być połączone z przygotowaniem makijażu oraz fryzury na specjalną okazję.

CENA USŁUGI USTALANA JEST INDYWIDUALNIE 
przygotowanie stylizacji + zakupy/ przymiarki we Wrocławiu

 

  • Jeśli zależy Ci na poszerzonej usłudze zakupów ze stylistką zawierającej analizę sylwetki, typu urody i stylu, polecam Ci wybór opcji kompleksowych ZAKUPÓW ZE STYLISTKĄ

 

osobista stylistka

Zobacz również


Analiza garderoby

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Zakupy online

Zadbam o Twoją garderobę tworząc dla Ciebie indywidualną listę zakupów i propozycje gotowych stylizacji. Nie musisz lubić zakupów ani wychodzić z domu żeby zawsze wyglądać fantastycznie.

więcej

Zakupy ze stylistką

Dowiesz się gdzie i jak znaleźć poszczególne elementy nowej garderoby oraz tworzyć z nich oryginalne zestawy. Skompletujemy krok po kroku garderobę i odkryjemy wspólnie Twoją modową osobowość.

więcej