09. 11. 2017   —   moda, trendy

Jak nosić CEKINY

Był czas (a było to całkiem niedawno) kiedy cekiny widniały w na pierwszym miejscu listy rzeczy, które omijałam w sklepach szerokim łukiem. Kojarzyły mi się z kiczem i złym gustem. Podobnie swetry z metaliczną nitką ale te do tych, dla odmiany, do dzisiaj się nie przekonałam. Po latach nienawiści, zupełnie przypadkiem, natknęłam się podczas zakupów dla klientki na czarną marynarkę z cekinami. Kiedy zmierzyłam ją do moich ulubionych levisów i czarnego topu okazało się, że … wygląda co najmniej świetnie! Upolowana na wyprzedażach marynarka dała poczatek nowej historii w mojej garderobie.

 

 

stylistka Wrocław

 

Cekiny trzeba nosić z pomysłem. Najlepiej przełamywać je jeansem, oversizowymi swetrami i neutralnymi basicami, tak żeby nie robić im konkurencji. Niekoniecznie wieczorowo bo np. spódnica z cekinami fantastycznie przełamie białą, formalną koszulę.

Zwykle właśnie w grudniu w sklepach pojawia się najwięcej ubrań ozdobionych cekinami. Ja zdecydowanie poczekam do wyprzedaży i zamiast sylwestrowej cekinowej sukienki postawię tym razem na spódnicę, która świetnie się sprawdzi wiosną zestawiona z białą marynarką…

fot. Pinterest

 

Katarzyna Sekścińska

stylistka | personal shopper | PR girl 

make me. odzwierciedla moje wieloletnie doświadczenie w branży modowej z pasją, jaką jest dla mnie kreatywna praca z klientem i budowanie wizerunku. Łączę usługi profesjonalnego personal shoppera i stylisty z ofertą z zakresu fashion brandingu. Hołduję zasadzie less is more czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Dbam o wizerunek artystów, osób publicznych i klientów indywidualnych.

Mogę pomóc również Tobie w zbudowaniu wymarzonej garderoby i wizerunku. Szukasz najlepszej stylistki, która odkryje Twój styl i pomoże w zakupach? Dowiedz się więcej o usługach stylisty make me. 

>>> PERSONAL SHOPPER <<<

stylistka Wrocław
 
 

You may also like


przegląd szafy

Przegląd szafy i analiza stylu czyli mój przepis na minimalizm, który pokochasz

Jeśli chcesz wprowadzić na stałe minimalizm do swojej szafy i zbudować garderobę marzeń, wbrew pozorom, nie są ci potrzebne duże limity na karcie kredytowej. Zdradzę Ci dzisiaj mój sprawdzony przepis na minimalizm w szafie.

czytaj...

5 powodów dlaczego (znowu) nie masz się w co ubrać

Poznaj pięć brutalnych faktów, które odmienią Twoje myślenie nie tylko o stylu i modzie ale też pomogą Ci zawsze wyglądać świetnie! P.S. nie ma za co – make me – Twoja Osobista Stylistka

czytaj...
dobra energia w szafie

Trendy nowej dekady i dobra energia w Twojej szafie

Dlaczego przyjemność jest tak ważna w procesie budowania wymarzonej garderoby i niepowtarzalnego stylu? I dlaczego radość w przypadku korzystania z mody nierozerwalnie wiąże się z troską o naszą planetę? Przeczytaj moje wskazówki…

czytaj...