05. 10. 2018   —   moda

#KupujLepszeUbrania 12 edycja targów SLOW Fashion

Jesienna edycja największych targów polskiej mody autorskiej w Polsce odbędzie się już w ten weekend po raz pierwszy w nowej lokalizacji – Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Podobnie jednak jak w zeszłym roku i tym razem partnerem targów zostało make me. dzięki czemu już w najbliższą sobotę będziecie mieli okazję zrobić zakupy w duchu slow w asyście osobistej stylistki!

 

 

Największe targi autorskiej mody

 

Slow Fashion zakupy ze stylistką

 

 

W ramach zainaugurowanego w tym roku projektu #ProjektantSlowFashion organizatorzy zaprosili do współpracy i objęcia patronatu nad wydarzeniem niezależnych polskich projektantów, tworzących marki zgodne z filozofią „slow”.

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów 12. edycja targów Slow Fashion odbędzie się po raz pierwszy w nowym miejscu – w zrewitalizowanej w loftowym charakterze, dawnej wytwórni wódek na warszawskiej Pradze i długo wyczekiwanej stołecznej inwestycji – Centrum Praskim Koneser.

 

„Szukamy świeżych formuł, nowych odbiorców, nowych pomysłów. Na PGE Narodowym zorganizowaliśmy 8. edycji Slow Fashion – to wystarczająco dużo, aby projekt stał się bardzo rozpoznawalny i popularny, ale także wystarczająco długo, aby od pewnego czasu targi zaczęły generować tę samą grupę odbiorców. To dla nas za mało, dlatego naszym wystawcom, a także odwiedzającym, chcemy dostarczyć wydarzenie nowej jakości.” – mówi Dominik Damaziak, Partner w Grupie Slow. „Drugi powód to charakter Centrum Praskiego Koneser, który zdecydowanie bardziej pasuje do filozofii „slow”. Cieszymy się, że możemy gościć w tym nowym na mapie inwestycji stolicy, ale dobrze znanym Warszawie i turystom, komercyjnym obiekcie z historią i duszą.” – dodaje.

 

Zakupy ze stylistką podczas targów Slow Fashion

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi 250 twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających targi Slow Fashion będą czekać starannie dobrane lokalne marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeUbrania klienci będą tu mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria. Targom towarzyszyć będą rozmowy o lepszej modzie, odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji oraz warsztaty w rytmie #slow.

 

  • Już w najbliższą sobotę, podczas pierwszego dnia targów, zakupy w duchu slow będzie można zrobić z osobistą stylistką. Na zakupy można się zapisać wysyłając maila na adres hello@make-me.pl lub kontaktując się ze stylistką w dniu wydarzenia pod nr telefonu 795002240. Do zobaczenia!

 

Pełen program rozmów i aktywności dodatkowych: http://www.slow-fashion.pl/atrakcje-dodatkowe/

Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/2251359908227035/

Mapa i lista marek: http://www.slow-fashion.pl/marki/

 

Slow Fashion zakupy ze stylistką

 

Slow Fashion #12 – Kiedy i Gdzie?

6-7 października 2018 r.

Centrum Praskie Koneser w Warszawie

Laboratorium (wejście od strony Placu Konesera)

 

Dojazd: https://goo.gl/maps/u4BjniS6CbH2

 

11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Wstęp 10zł/2 dni (bezpłatny dla dzieci i młodzieży do 12 r.ż.)

Dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych

Bilety na miejscu i online (wkrótce)

Fot. mat. prasowe

 
 

You may also like


przegląd szafy

Przegląd szafy i analiza stylu czyli mój przepis na minimalizm, który pokochasz

Jeśli chcesz wprowadzić na stałe minimalizm do swojej szafy i zbudować garderobę marzeń, wbrew pozorom, nie są ci potrzebne duże limity na karcie kredytowej. Zdradzę Ci dzisiaj mój sprawdzony przepis na minimalizm w szafie.

czytaj...

5 powodów dlaczego (znowu) nie masz się w co ubrać

Poznaj pięć brutalnych faktów, które odmienią Twoje myślenie nie tylko o stylu i modzie ale też pomogą Ci zawsze wyglądać świetnie! P.S. nie ma za co – make me – Twoja Osobista Stylistka

czytaj...
dobra energia w szafie

Trendy nowej dekady i dobra energia w Twojej szafie

Dlaczego przyjemność jest tak ważna w procesie budowania wymarzonej garderoby i niepowtarzalnego stylu? I dlaczego radość w przypadku korzystania z mody nierozerwalnie wiąże się z troską o naszą planetę? Przeczytaj moje wskazówki…

czytaj...