05. 10. 2018   —   moda

#KupujLepszeUbrania 12 edycja targów SLOW Fashion

Jesienna edycja największych targów polskiej mody autorskiej w Polsce odbędzie się już w ten weekend po raz pierwszy w nowej lokalizacji – Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Podobnie jednak jak w zeszłym roku i tym razem partnerem targów zostało make me. dzięki czemu już w najbliższą sobotę będziecie mieli okazję zrobić zakupy w duchu slow w asyście osobistej stylistki!

 

 

Największe targi autorskiej mody

 

Slow Fashion zakupy ze stylistką

 

 

W ramach zainaugurowanego w tym roku projektu #ProjektantSlowFashion organizatorzy zaprosili do współpracy i objęcia patronatu nad wydarzeniem niezależnych polskich projektantów, tworzących marki zgodne z filozofią „slow”.

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów 12. edycja targów Slow Fashion odbędzie się po raz pierwszy w nowym miejscu – w zrewitalizowanej w loftowym charakterze, dawnej wytwórni wódek na warszawskiej Pradze i długo wyczekiwanej stołecznej inwestycji – Centrum Praskim Koneser.

 

„Szukamy świeżych formuł, nowych odbiorców, nowych pomysłów. Na PGE Narodowym zorganizowaliśmy 8. edycji Slow Fashion – to wystarczająco dużo, aby projekt stał się bardzo rozpoznawalny i popularny, ale także wystarczająco długo, aby od pewnego czasu targi zaczęły generować tę samą grupę odbiorców. To dla nas za mało, dlatego naszym wystawcom, a także odwiedzającym, chcemy dostarczyć wydarzenie nowej jakości.” – mówi Dominik Damaziak, Partner w Grupie Slow. „Drugi powód to charakter Centrum Praskiego Koneser, który zdecydowanie bardziej pasuje do filozofii „slow”. Cieszymy się, że możemy gościć w tym nowym na mapie inwestycji stolicy, ale dobrze znanym Warszawie i turystom, komercyjnym obiekcie z historią i duszą.” – dodaje.

 

Zakupy ze stylistką podczas targów Slow Fashion

Święto niezależnej polskiej mody i designu skupi 250 twórców z całej Polski, tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających targi Slow Fashion będą czekać starannie dobrane lokalne marki, a zgodne z zasadą #KupujLepszeUbrania klienci będą tu mogli nabyć autorską odzież, oryginalną biżuterię i nietypowe akcesoria. Targom towarzyszyć będą rozmowy o lepszej modzie, odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji oraz warsztaty w rytmie #slow.

 

  • Już w najbliższą sobotę, podczas pierwszego dnia targów, zakupy w duchu slow będzie można zrobić z osobistą stylistką. Na zakupy można się zapisać wysyłając maila na adres hello@make-me.pl lub kontaktując się ze stylistką w dniu wydarzenia pod nr telefonu 795002240. Do zobaczenia!

 

Pełen program rozmów i aktywności dodatkowych: http://www.slow-fashion.pl/atrakcje-dodatkowe/

Wydarzenie Facebook: https://www.facebook.com/events/2251359908227035/

Mapa i lista marek: http://www.slow-fashion.pl/marki/

 

Slow Fashion zakupy ze stylistką

 

Slow Fashion #12 – Kiedy i Gdzie?

6-7 października 2018 r.

Centrum Praskie Koneser w Warszawie

Laboratorium (wejście od strony Placu Konesera)

 

Dojazd: https://goo.gl/maps/u4BjniS6CbH2

 

11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Wstęp 10zł/2 dni (bezpłatny dla dzieci i młodzieży do 12 r.ż.)

Dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych

Bilety na miejscu i online (wkrótce)

Fot. mat. prasowe

 
 

You may also like


stylistka dla mężczyzn

5 niezbędnych rzeczy w męskiej garderobie

Zawsze świetnie ubrany, z zadbanym zarostem i fryzurą. Bezwzględna ikona stylu czyli David Beckham. Jesteś ciekawy na czym bazuje jego garderoba? A może jesteś właśnie na etapie budowania uniwersalnej i ponadczasowej szafy? Jeśli tak to koniecznie czytaj (i oglądaj) dalej

czytaj...
osobista stylistka poznań

Sekrety (zawsze) dobrze ubranych kobiet

Share on FacebookShare on TwitterShare on Pinterest Zakładam, że choć raz zastanawiałaś się w czym tkwi sekret kobiet, które niemal zawsze wyglądają świetnie. Być może masz w szafie sukienki i marynarki, na które wydałaś sporo ale kiedy je zakładasz i […]

czytaj...
biblioteka ubrań

BIBLIOTEKA UBRAŃ – zobacz co pożyczyłam w tym tygodniu

Share on FacebookShare on TwitterShare on Pinterest Kiedy wyobrażam sobie swoją wymarzoną, idealną szafę nie ma w niej wielu rzeczy. Wszystkie są świetnej jakości, we wszystkich czuję się świetnie i bez problemu łączę je ze sobą w ulubione codzienne zestawy. […]

czytaj...