26. 12. 2017   —   uroda

DETOX od Think Love Juices

W dzisiejszym świecie wszechobecne zanieczyszczenia, chemia w żywności, lekach, kosmetykach, środkach czystości codzienne wnika do naszego ciała. Nasz organizm jest cudowną machiną, która każdego dnia radzi sobie z tymi atakującymi go „urokami cywilizacji”. My jako właściciele takiego wspaniałego narzędzia jakim jest nasze ciało, od czasu do czasu powinniśmy wspomóc je w tej trudnej pracy jaką wykonuje. Dlatego dieta detoksykacyjna powinna stać się nieodzownym elementem życia współczesnego człowieka.

 

detox Katarzyna Sekścińska
Propozycja Think Love Juices na wsparcie Twojego ciała i ducha to 3 dniowy detoks na bazie soków warzywno owocowych, tłoczonych na zimno dwuślimakową wyciskarką Angel. Urządzenie to wyciska sok zachowując enzymy, witaminy i składniki mineralne zawarte w owocach i warzywach w nienaruszonej, aktywnej formie, dzięki czemu posiada on bardzo duże własności odżywcze i lecznicze. Co więcej, jest on łatwo przyswajalny i lekkostrawny, ponieważ nie zawiera włókna. W trakcie procesu wyciskania soku wraz z miąższem usuwane są też szkodliwe metale ciężkie i środki chemiczne stosowane w rolnictwie, które znajdowały się w skórce wyciskanych warzyw czy owoców.

Na każdy dzień przypada 7 soków, których działanie się uzupełnia. Kolejność również nie jest przypadkowa. Aby wspomóc Twój organizm w procesach detoksykacyjnych, Think Love Juices proponuje Ci, aby każdy dzień rozpocząć od delikatnych napoi, które pozwolą przygotować żołądek do intensywnego wchłaniana dostarczanych przez cały dzień cennych składników pokarmowych znajdujących się w kolejnych specjalnie skomponowanych sokach. Na zakończenie dnia przygotowane zostały soki z dodatkiem przypraw podkręcających metabolizm, dzięki którym procesy usuwania toksyn nie zostaną zahamowane nawet w nocy.
W związku z tym, że intensywna praca jaką wykonuje Twój organizm podczas detoksykacji, może doprowadzić do wychłodzenia ciała, na czas zimy TLJ skomponowało również 3 propozycje rozgrzewających zup, którymi możesz się wspomóc podczas kuracji. Naszym zdaniem najlepiej jest zjeść je na kolacje, gdyż ciepły posiłek przed snem przyczyni się do jego lepszej jakości.

 

Co daje detoks sokowy :

– poczujesz się lepiej,
– pozbędziesz się zbędnych toksyn i niestrawionych resztek przemiany materii z twojego organizmu,
– odciążysz swój układ pokarmowy oraz pozbędziesz się nadmiaru wody z organizmu,
– dostarczysz swojemu ciału niezbędnych mikroelementów i witamin,
– wyrobisz sobie nawyk przyjmowania płynów, który jest tak ważny dla twojego organizmu,
– detoks może być pierwszym krokiem do zmiany stylu życia, oraz przewartościowaniem nawyków żywieniowych czy ulubionych smaków.

 

Do końca stycznia 2018 r. możecie zamówić detox TLJ z 10% rabatem! Podczas zamówienia podajcie hasło MAKE ME 🙂 

Szczegółowe menu i informacje o detoxie znajdziecie TUTAJ

Fot.: mat. prasowe Think Love Juices

 

detox TLJ Katarzyna Sekścińska
 
 

You may also like


Wytchnienie i równowaga w samym sercu Wrocławia

Share on FacebookShare on TwitterShare on Pinterest Był początek lata, a ja pracowałam siedem dni w tygodniu. To częsta pułapka w jaką wpada wiele osób, które ze swojej pasji uczyniły swoją pracę. Podobno jak kochasz to co robisz nie przepracujesz […]

czytaj...
osobista stylistka wrocław

Moje zimowe BEAUTY ESSENTIALS

Share on FacebookShare on TwitterShare on Pinterest Jeśli mnie znacie prywatnie albo jesteście tutaj ze mną od początku… dobrze wiecie, że do pielęgnacji podchodzę dokładnie tak jak to mody. Wolę mieć tak w szafie jak i w łazience, mniej kosmetyków […]

czytaj...

TOP 10 kosmetyków do makijażu

Specjalnie dla Was poprosiłam Darię – jedną z najlepszych wizażystek jaką znam – o przygotowanie dla Was zestawienia kosmetyków, którymi wykonacie swój makijaż dzienny. Razem z Darią wierzymy, że perfekcyjny makijaż to przede wszystkim […]

czytaj...