08. 04. 2020   —   moda

OSOBISTA STYLISTKA online FAQ

Współpraca online w make me, nie mniej niż ta w tradycyjnym wydaniu, wniesie do Twojej garderoby i wizerunku więcej niż się spodziewasz. Pracuję zawsze zgodnie z moimi oraz Twoimi wartościami i potrzebami. Chcę Cię poznać i pomóc Ci odkryć lub ujarzmić Twoją modową osobowość. Ważne jest dla mnie to jaki jesteś, jaki masz charakter, co sprawia Ci radość lub co powoduje, że brakuje Ci pewności siebie. Znajduję receptę na to co niepotrzebnie zabiera Ci czas lub na co niepotrzebnie wydajesz pieniądze…

 

Dla kogo jest doradztwo wizerunkowe online?

Dla każdego kto nie może spotkać się ze mną osobiście lub chciałby oszczędzić swój czas. To świetna alternatywa do tradycyjnych zakupów dla moich stałych klientów oraz dla tych, którzy świadomie chcą zmienić swój wizerunek lub odnaleźć swój styl.

Jak wygląda analiza garderoby online? Co uzyskam?

Pod moim okiem pozbędziesz się ubrań i dodatków niepasujących do Ciebie. Pomogę Ci wybrać te idealne pod katem twojego stylu życia, potrzeb, celów zawodowych i osobistych. Dowiesz się również które z nich pasują do Twojego typu urody, a które podkreślają Twoje atuty. Otrzymasz również wskazówki do dalszego budowania spójnej garderoby i listę zakupów uzupełniającą to postanowimy w szafie zostawić. Po takim detoxie pokażę Ci również sklepy gdzie nienoszone ubrania możesz sprzedać lub fundacje gdzie dasz im drugie życie.

Czym jest analiza stylu? 

Analiza Twojego stylu to element naszej współpracy, który pozwala mi stworzyć dla Ciebie garderobę w 100% spersonalizowaną. Jest jak garnitur szyty na miarę. Pozwala Ci spojrzeć na siebie obiektywnie i nadać Twojemu wizerunkowi spójny wyraz. Uwzględniam to jaka/ jaki jesteś, jakie masz realne potrzeby, pracę i marzenia. Nowa garderoba ma podkreślać Twoją osobowość i atuty. Być jak Twoja druga skóra.

Czym się różnią zakupy online od zakupów stacjonarnych?

Zakupy i współpraca online mają ogromną zaletę – nie ogranicza nas oferta sklepów stacjonarnych i mogę zaproponować Ci już na starcie stylizacje rownież z niszowych polskich czy zagranicznych marek. Również online mam do dyspozycji dużo więcej opcji se sklepów vintage czy wypożyczalni ubrań (showroomy online). Wszystkie rzeczy możesz przymierzyć w komfortowych, domowych warunkach i skonsultować ze mną decyzję czy warto je zatrzymać czy lepiej zwrócić.

 

 

zakupy ze stylistką online

Czy można zamówić tylko usługę zakupów bez analizy garderoby?

Możesz ale jeśli jesteś już moim klientem. W innym przypadku zakupy online zawsze chcę rozpocząć od poznania lepiej Ciebie, Twojego stylu, gustu i co ważne – faktycznych potrzeb. Wierzę, że trafiłeś/ trafiłaś tutaj nie bez powodu i Twoje wartości pokrywają się z moimi. Wierzę w etyczne rozwiązania oraz kapsułową garderobę i po wielu latach pracy wiem, że działają! Nie musisz mieć w szafie wielu ubrań, nie muszą też być relatywnie drogie żebyś wyglądał i czuł się świetnie (kieruję to oczywiście również do wszystkich kobiet). Poznając jednak na starcie Twoją obecną garderobę i wybory poznaję również ciebie lepiej i jestem w stanie pomóc Ci nie popełniać w przyszłości tych samych błędów zakupowych. Poza detoxem szafy dostajesz również pakiet inspiracji, który pozwoli Ci w pełni wykorzytać potencjał ubrań i dodoatków które zdecydujemy się w niej zostawić.

 

 

Do ubrań z jakich sklepów znajdę linki w propozycjach?

Listę zakupów czyli inaczej listę Twoich potrzeb, opracowuję w oparciu o Twój styl, braki w szafie i budżet. Po pierwsze skupiam się na określeniu czego w Twojej garderobie brakuje, czy masz w niej, niezbędną do szybkiego tworzenia stylizacji, bazę. Uzupełniam ją propozycjami ze sklepów i platform online, które znam i jestem przekonana do jakości rzeczy i dodatków jakie proponują. Staram się możliwie jak najlepiej wykorzystać budżet tym samym proponując ci rzeczy niepowtarzalne i ekologiczne.  Na liście znajdziesz rzeczy od polskich niszowych brandów przez sklepy vintage online aż po platformy takie jak mytheresa czy zalando.

Przesyłam Ci zawsze propozycje ze sklepów, w których bezproblemowo możesz dokonać zwrotu lub wymiany. Moje propozycje wraz z rzeczami z Twojej szafy będą tworzyć od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu gotowych, ciekawych zestawów. Buduję dla moich klientów tylko nowoczesne, stylowe kapsułowe garderoby.

Jak wyglądają w make me same zakupy online ze stylistką?

Jeśli nie jesteś jeszcze moim klientem zaczynamy od rozmowy o Twoich potrzebach, nawykach. Zapytam Cię również o to jaki masz tryb pracy i jak spędzasz czas wolny. Pomogę Ci małymi krokami wyselekcjonować rzeczy, w których czujesz się i wyglądasz świetnie oraz pozbyć się tych, które wybierałaś/ wybierałeś nieświadomie. Poproszę Cię o zdjęcie Twojej sylwetki. Nie po to aby oceniać ją schematycznie bo każda sylwetka jest faktycznie wyjątkowa i ma swoje atuty. Pomogę Ci wydobyć z niej to co najlepsze jednocześnie budując szafę w Twoim stylu i w oparciu o Twoje preferencje i budżet.

Finałem naszej współpracy będzie pakiet inspiracji w formie mooodbordów oraz zestaw wskazówek, które ułatwią ci samodzielne zakupy w przyszłości. Poproszę ci również o kontakt na skypie lub telefoniczny żeby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i pomóc dopasować do proponowanych zestawów buty czy biżuterię.

Czy pomagasz w zakresie wizażu, pielęgnacji, metamorfozie fryzury?

Na pierwszym etapie tak – szczegółowo jednak pozostawiam konsultacje w tym zakresie ekspertom, z którymi współpracuję. Konsultacje w zakresie wizażu możecie umówić jako dodatkową usługę w make me. lub bezpośrednio kontaktując się z Romą [romaszafarek.pl] . Konsultacje w zakresie zmiany fryzury powierzam natomiast Małgosi z salonu Swakoń [swakon.pl].

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz omówić szczegóły współpracy napisz do mnie: hello@make-me.pl

 

stylistka online
 
 

You may also like


przegląd szafy

Przegląd szafy i analiza stylu czyli mój przepis na minimalizm, który pokochasz

Jeśli chcesz wprowadzić na stałe minimalizm do swojej szafy i zbudować garderobę marzeń, wbrew pozorom, nie są ci potrzebne duże limity na karcie kredytowej. Zdradzę Ci dzisiaj mój sprawdzony przepis na minimalizm w szafie.

czytaj...

5 powodów dlaczego (znowu) nie masz się w co ubrać

Poznaj pięć brutalnych faktów, które odmienią Twoje myślenie nie tylko o stylu i modzie ale też pomogą Ci zawsze wyglądać świetnie! P.S. nie ma za co – make me – Twoja Osobista Stylistka

czytaj...
dobra energia w szafie

Trendy nowej dekady i dobra energia w Twojej szafie

Dlaczego przyjemność jest tak ważna w procesie budowania wymarzonej garderoby i niepowtarzalnego stylu? I dlaczego radość w przypadku korzystania z mody nierozerwalnie wiąże się z troską o naszą planetę? Przeczytaj moje wskazówki…

czytaj...