Zakupy online

To propozycja skierowana dla każdego, kto na stacjonarne zakupy nie ma czasu albo ochoty oraz dla stałych klientów chcących uzupełnić i odświeżyć swoją garderobę. Po przesłaniu mi mailowo swojego zdjęcia i wypełnieniu kwestionariusza, stworzę dla Ciebie strategię zakupów uwzględniając Twoje potrzeby, wymagania i budżet oraz dołączę propozycje zestawień wraz z profesjonalnymi moodboardami, które ułatwią Ci zakupy w przyszłości.
Skontaktuj się ze mną, a ja mailowo prześlę Ci kwestionariusz, dzięki któremu będę mogła przygotować dla Ciebie propozycje idealnie odpowiadające Twoim oczekiwaniom. W zależności od Twoich potrzeb, wybieramy wspólnie jeden z dwóch wariantów współpracy:

TWOJA OSOBISTA STYLISTKA ONLINE – Budujemy Twoją garderobę od podstaw
Otrzymujesz listę zakupów wraz z moodboardami i propozycjami zestawień jej poszczególnych elementów. Dodatkowo otrzymujesz profesjonalną analizę swojej sylwetki wraz z moimi wskazówkami. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu – po zakupach przyjadę do Ciebie żeby stworzyć z nowych rzeczy gotowe stylizacje.

CENA: 800 zł
kompletna lista zakupów + analiza sylwetki i typu urody + gotowe zestawy

 

POMOC STYLISTY – Szukamy ubrań i dodatków na konkretną okazję
Otrzymujesz linki do poszczególnych propozycji, wraz ze zdjęciami obrazującymi przykładowe stylizacje

CENA: 400 zł
2-4 elementów garderoby (ubrania, dodatki, biżuteria)

 

ANALIZA SYLWETKI I TYPU URODY ONLINE (autorska metoda)

CENA: 400 zł 

osobista stylistka online

Zobacz również


Analiza garderoby

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Zakupy ze stylistką

Dowiesz się gdzie i jak znaleźć poszczególne elementy nowej garderoby oraz tworzyć z nich oryginalne zestawy. Skompletujemy krok po kroku garderobę i odkryjemy wspólnie Twoją modową osobowość.

więcej

Express shopping

Przed specjalną okazją często brakuje czasu na skompletowanie perfekcyjnej stylizacji. Usługa ekspresowe zakupy ze stylistką pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a zestawy wybrane przeze mnie dodadzą Ci pewności siebie.

więcej