Analiza garderoby

Pomogę Ci stworzyć od podstaw funkcjonalną, praktyczną i modną garderobę, idealnie odpowiadającą Twoim potrzebom. Zrobię profesjonalny przegląd Twojej szafy i wybiorę z niej rzeczy współgrające z Twoim stylem życia, typem urody, charakterem i stworzę z nich gotowe stylizacje. Wspólnie odnajdziemy Twoją modową osobowość i styl. 

Jestem ekspertem w budowaniu kapsułowej garderoby. Skupimy się na rzeczach, dzięki którym stworzysz wiele zestawów i zapomnisz o sytuacjach kiedy nie masz się w co ubrać. Porozmawiamy również o ogólnym wrażeniu jakie pozostawiasz Ty i Twoje ubrania i wyróżnikach, które uczynią Twój styl wyjątkowym. Podczas  spotkania podsumuję bazę Twojej szafy i stworzę listę zakupów, które ją doskonale uzupełnią.

Profesjonalna analiza garderoby, stylu i potrzeb to pierwszy i najważniejszy krok na drodze do doskonałego wyglądu, funkcjonalnej garderoby, często poprzedzający zakupy ze stylistką. Przygotuj się na zaskakujące rozwiązania, które sprawią, że pokochasz swoje ubrania na nowo i zapomnisz o sytuacjach, w których ,,nie masz w co się ubrać’’!

CENA: 950 zł

  • w mieście Wrocław i Poznań
  • w pozostałych miastach 1150 zł

 

[bestseller] ANALIZA GARDEROBY, POTRZEB I STYLU + ZAKUPY ZE STYLISTKĄ  

CENA: 1650 ZŁ 

  • w mieście: Wrocław
  • Poznań, Warszawa i w pozostałych miastach: 1850 zł

 

  • miesiąc po naszym spotkaniu będę do Twojej dyspozycji telefonicznej i mailowej przesyłając Ci inspiracje i sugestie do tworzenia nowych zestawów. Wszystko po to aby dopracować Twój wizerunek i styl do perfekcji.
  • Jeśli zależy Ci na czasie i potrzebujesz ekspresowej pomocy stylistki polecam Ci wybór opcji EXPRESOWYCH ZAKUPÓW
  • Zobacz efekty mojej pracy z klientami indywidualnymi, aktorami i osobami publicznymi PORTFOLIO make me.

 

Zobacz również


Zakupy ze stylistką

Dowiesz się gdzie i jak znaleźć poszczególne elementy nowej garderoby oraz tworzyć z nich oryginalne zestawy. Skompletujemy krok po kroku garderobę i odkryjemy wspólnie Twoją modową osobowość.

więcej

Detox szafy i zakupy ze stylistką ONLINE

Zadbam o Twoją garderobę tworząc dla Ciebie indywidualną listę zakupów i propozycje gotowych stylizacji. Nie musisz lubić zakupów ani wychodzić z domu żeby zawsze wyglądać fantastycznie.

więcej

Express shopping ONLINE

Przed specjalną okazją często brakuje czasu na skompletowanie perfekcyjnej stylizacji. Usługa ekspresowe zakupy ze stylistką pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a zestawy wybrane przeze mnie dodadzą Ci pewności siebie.

więcej