Analiza garderoby

Pomogę Ci stworzyć od podstaw funkcjonalną, praktyczną i modną garderobę, idealnie odpowiadającą Twoim potrzebom. Zrobię profesjonalny przegląd Twojej szafy i wybiorę z niej rzeczy współgrające z Twoim stylem życia, typem urody, charakterem i stworzę z nich gotowe stylizacje. Wspólnie odnajdziemy Twoją modową osobowość i styl. 

Jestem ekspertem w budowaniu kapsułowej garderoby. Skupimy się na rzeczach, dzięki którym stworzysz wiele zestawów i zapomnisz o sytuacjach kiedy nie masz się w co ubrać. Porozmawiamy również o ogólnym wrażeniu jakie pozostawiasz Ty i Twoje ubrania i wyróżnikach, które uczynią Twój styl wyjątkowym. Podczas  spotkania podsumuję bazę Twojej szafy i stworzę listę zakupów, dopasowaną do Twojego budżetu, które ją doskonale uzupełnią.

Profesjonalna analiza garderoby, stylu i potrzeb to pierwszy i najważniejszy krok na drodze do doskonałego wyglądu, funkcjonalnej garderoby, często poprzedzający zakupy ze stylistką. Przygotuj się na zaskakujące rozwiązania, które sprawią, że pokochasz swoje ubrania na nowo i zapomnisz o sytuacjach, w których ,,nie masz w co się ubrać’’!

CENA: 800 zł

  • w mieście Wrocław i Poznań
  • w pozostałych miastach 1000 zł

 

Możesz wybrać usługę w pakiecie: DETOX SZAFY + ZAKUPY ZE STYLISTKĄ + LOOKBOOK . Wówczas nasze spotkanie u Ciebie w domu uzupełnimy dwoma kolejnymi: zakupami oraz spotkaniem podczas którego pomogę Ci tworzyć nowe stylizacje.  Finałem naszej współpracy będzie tzw. lookbook czyli Twój spersonalizowany katalog stylu.

 

  • miesiąc po naszym spotkaniu będę do Twojej dyspozycji telefonicznej i mailowej przesyłając Ci inspiracje i sugestie do tworzenia nowych zestawów. Wszystko po to aby dopracować Twój wizerunek i styl do perfekcji.
  • USŁUGA DOSTĘPNA W FORMIE KARTY PODARUNKOWEJ
  • Zobacz efekty mojej pracy z klientami indywidualnymi, aktorami i osobami publicznymi PORTFOLIO make me.

 

Zobacz również


Zakupy ze stylistką

Dowiesz się gdzie i jak znaleźć poszczególne elementy nowej garderoby oraz tworzyć z nich oryginalne zestawy. Skompletujemy krok po kroku garderobę i odkryjemy wspólnie Twoją modową osobowość.

więcej

Detox szafy i zakupy ze stylistką ONLINE

Zadbam o Twoją garderobę tworząc dla Ciebie indywidualną listę zakupów i propozycje gotowych stylizacji. Nie musisz lubić zakupów ani wychodzić z domu żeby zawsze wyglądać fantastycznie.

więcej

Dzień z osobistą stylistką

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby.  Dzięki połączeniu analizy garderoby z zakupami możesz mieć pewność, że stworzymy nie tylko stylową ale i kapsułową garderobę na wiele okazji.

więcej