STYLE CONCIERGE | Personal Shopper

Style concierge to usługa premium dla stałych klientów make me. którzy chcą oszczędzić czas i dodatkowo chcą mieć pewność, że ich garderoba jest pod stałą opieką osobistej stylistki. Przez 6 miesięcy lub przez rok sukcesywnie Twoja garderoba będzie uzupełniana w wygodny dla Ciebie sposób – stacjonarnie (we Wrocławiu) lub online. W ramach opieki wizerunkowej Twoja stylistka na początku współpracy przeprowadzi analizę Twojej garderoby i zaplanuje listę zakupów na kolejne miesiące. W czasie trwania współpracy masz zapewnione również regularne spotkania po zakupach, podczas których przygotowane zostaną dla Ciebie gotowe propozycje zestawów na co dzień i na specjalne okazje.

W ramach długofalowej współpracy często klienci decydują się również raz w roku (podczas wyprzedaży) na zakupy w Berlinie, Londynie lub Mediolanie. W zależności od Twoich potrzeb zespół make me. zadba również o Twoją sesję wizerunkową lub profesjonalne wsparcie podczas eventów.

zapytaj o szczegóły
 

dzień ze stylistką

Zobacz również


Metamorfoza wizerunku

Spędź niezapomniany dzień na metamorfozie z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu.

więcej

STYLE CONCIERGE | Personal Shopper

Style concierge to usługa premium dla stałych klientów make me. którzy chcą oszczędzić czas i dodatkowo chcą mieć pewność, że ich garderoba jest pod stałą opieką osobistej stylistki.Twoja garderoba będzie uzupełniana w wygodny dla Ciebie sposób przez kilka miesięcy.

więcej

STYLE & SOUL retreat

Wiosna to najlepszy czas na regenerację i nowe początki. Przedstawiamy Ci pakiet usług, który został skrojony na miarę potrzeb naszych wymagających klientów i jest doskonałym pomysłem na Świąteczny prezent dla bliskiej Ci osoby. 

więcej

Stylistka dla mężczyzn

Jeśli wielogodzinne zakupy cię nudzą i męczą, nie wiesz jakie fasony czy kolory pasują do siebie oraz do konkretnej okazji, a przy tym wszystkim chcesz żeby Twój wizerunek był Twoją najlepszą wizytówką, dobrze trafiłeś!

więcej

Dla młodej mamy

Wiem, że młode mamy i ich maluchy potrzebują specjalnej oferty uszytej na miarę ich potrzeb i czasu. Obiecuję zadbać o potrzeby tak mamy, jak i dziecka, zapewniając obojgu idealnie dopasowane zakupy z możliwością dostawy do domu.

więcej