Zakupy online

Współpraca online w make me, nie mniej niż ta w tradycyjnym wydaniu, wniesie do Twojej garderoby i wizerunku więcej niż się spodziewasz. Pracuję zawsze zgodnie z moimi oraz Twoimi wartościami i potrzebami. Chcę Cię poznać i pomóc Ci odkryć lub ujarzmić Twoją modową osobowość. Ważne jest dla mnie to jaki jesteś, jaki masz charakter, co sprawia Ci radość lub co powoduje, że brakuje Ci pewności siebie. Znajduję receptę na to co niepotrzebnie zabiera Ci czas lub na co niepotrzebnie wydajesz pieniądze.

Jak współpracuję online?

Możesz wybrać jeden z trzech wariantów naszej współpracy w zależności od swoich potrzeb. Ustalamy je zawsze na starcie telefonicznie lub przez WhatsApp. Kompleksowe zakupy i analiza stylu online, zakupy okazjonalne np. jeśli szukasz zachwycającej stylizacji na wesele lub konsultacje online  podczas których pomogę Ci jako doradca wizerunkowy. Pomogę Ci zbudować garderobę, która będzie funkcjonalna, świetnej jakości i niepowtarzalna – tak jak Ty. Bazuję na sprawdzonych ubraniach i dodatkach najczęściej od unikatowych i etycznych polskich marek. Do każdego z moich klientów podchodzę indywidualnie szukając najlepszych długofalowych rozwiązań. Wierzę, że mniej znaczy więcej i nie potrzebujesz wielu ubrań żeby codziennie cieszyć się z nowoczesnej, modnej i funkcjonalnej garderoby.

Pięć kroków do Twojego nowego, wymarzonego wizerunku

Poznaj mój autorski pakiet kompleksowej współpracy wizerunkowej w wersji online. Bazujemy na Twojej osobowości, potrzebach, atutach i typie urody. Czasami więcej czasu poświęcamy na analizę i detox Twojej dotychczasowej garderoby, a czasami poświęcam najwięcej czasu na zdefiniowaniu Twojego stylu. Zawsze jednak pracujemy w oparciu o pięć kroków:

 

  1. ANALIZA GARDEROBY online
  2. ANALIZA TWOJEGO STYLU
  3. LISTA TWOICH POTRZEB
  4. LISTA MOICH PROPOZYCJI
  5. PAKIET INSPIRACJI  I MOJE WSKAZÓWKI

Co zyskujesz wybierając zakupy ze stylistką online?

 

  • uporządkowaną, funkcjonalną, kapsułową garderobę w Twoim stylu
  • 25 propozycji wybranych elementów garderoby wraz z dodatkami i propozycje ich stylizacji w formie moodboardów
  • pakiet inspiracji i wskazówek, które ułatwią ci samodzielne zakupy w przyszłości
  • oszczędność czasu i pieniędzy – zapomnisz o nietrafionych zakupach i szafie pełnej niepasujących do Ciebie (i siebie) ubrań

Zapraszam do kontaktu – chętnie dopowiem na wszystkie Twoje pytania lub wątpliwości.

CENA: 950 zł

Stylizacja okazjonalna lub konsultacje wizerunkowe online: 250 zł  [godzina]

ZAKUPY ONLINE FAQ 

zakupy ze stylistką online

Zobacz również


Analiza garderoby

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Zakupy ze stylistką

Dowiesz się gdzie i jak znaleźć poszczególne elementy nowej garderoby oraz tworzyć z nich oryginalne zestawy. Skompletujemy krok po kroku garderobę i odkryjemy wspólnie Twoją modową osobowość.

więcej

Express shopping

Przed specjalną okazją często brakuje czasu na skompletowanie perfekcyjnej stylizacji. Usługa ekspresowe zakupy ze stylistką pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a zestawy wybrane przeze mnie dodadzą Ci pewności siebie.

więcej