Przegląd szafy i zakupy ze stylistką ONLINE

TWOJA WYMARZONA GARDEROBA BEZ WYCHODZIENIA Z DOMU

Poznaj mój autorski pakiet kompleksowej współpracy wizerunkowej w wersji online.

  1. DETOX SZAFY (przegląd szafy) I ANALIZA STYLU online
  2. KOMPLETNA LISTA ZAKUPÓW online
  3. GOTOWE POMYSŁY NA ZESTAWY w formie profesjonalnych mooodboardów

JAK TO DZIAŁA?

Umawiamy się na spotkanie na żywo w studiu make me. we Wrocławiu lub rozmowę na skypie żebym mogła jak najlepiej poznać Ciebie, Twoje oczekiwania, wizerunkowe cele i potrzeby. Po spotkaniu przesyłasz mi zdjęcia swoje oraz zdjęcia swojej garderoby (dokładnie jak to zrobić podpowiem Ci na starcie naszej współpracy). W kolejnym kroku otrzymujesz dokładne wskazówki czego wg mnie warto się z szafy pozbyć, a o co ją uzupełnić. Przesyłam Ci również mooodboardy czyli moją wizję i pomysł na Twoją garderobę i Twój unikalny styl. Jeśli zdecydujesz się na kompleksową metamorfozę swojego wizerunku to przejdziemy do kolejnego kroku czyli zakupów online. Na tym etapie poza kompletną listą wszystkich potrzebnych Ci elementów garderoby otrzymasz grafiki obrazujące ich gotowe zestawienia.

CO ZYSKUJESZ WYBIERAJĄC WSPÓŁPRACĘ ZE STYLISTKĄ ONLINE?

  • uporządkowaną, funkcjonalną, kapsułową garderobę w Twoim stylu i dopasowaną do twoich potrzeb i urody
  • 25 propozycji wybranych elementów garderoby wraz z dodatkami i propozycje ich stylizacji w formie moodboardów
  • pakiet inspiracji i wskazówek, które ułatwią ci samodzielne zakupy w przyszłości
  • oszczędność czasu i pieniędzy – zapomnisz o nietrafionych zakupach i szafie pełnej niepasujących do Ciebie (i siebie) ubrań

Zapraszam do kontaktu – chętnie dopowiem na wszystkie Twoje pytania lub wątpliwości. Pamiętaj proszę, że metamorfozę wizerunku i garderoby zaczynam z moimi klientami zawsze od spotkania i rozmowy na żywo lub przez skype.

CENA PAKIETU online: 1200 zł

 

Jesteś już klientem make me, znasz swój styl lub chcesz jedynie uzupełnić szafę/ zrobić zakupy online? Napisz do mnie żeby ustalić zakres współpracy.

Zobacz odopowiedzi na najczęściej zadawane pytania: ZAKUPY ONLINE FAQ 

zakupy ze stylistką ONLINE

Zobacz również


Analiza garderoby i stylu

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Zakupy ze stylistką

Dowiesz się gdzie i jak znaleźć poszczególne elementy nowej garderoby oraz tworzyć z nich oryginalne zestawy. Skompletujemy krok po kroku garderobę i odkryjemy wspólnie Twoją modową osobowość.

więcej

Dzień z osobistą stylistką

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby.  Dzięki połączeniu analizy garderoby z zakupami możesz mieć pewność, że stworzymy nie tylko stylową ale i kapsułową garderobę na wiele okazji.

więcej