Dzień z osobistą stylistką

Nasz wspólny dzień zaczniemy od analizy Twoich potrzeb, sylwetki i typu urody. Zależy mi na tym, żeby dobrze Cię poznać. Pijąc kawę, rozmawiając, określimy wyróżniki Twojego stylu. Spotkanie odbywa się w moim kameralnym Studiu we Wrocławiu (gdzie wówczas przywozisz swoje ulubione ubrania i dodatki). Po analizie Twojej garderoby i ustaleniu listy zakupów oraz budżetu, pojedziemy na wspólne zakupy i lunch. Zabiorę Cię do najciekawszych butików i sklepów w mieście. Uzupełnimy Twoją garderobę i ukierunkujemy Twój styl. Podpowiem Ci jak stylizować poszczególne elementy garderoby i zmieniać ich charakter w zależności od Twoich potrzeb i okazji. To będzie wyjątkowy dzień, w ciągu którego będę starała się przekazać Ci jak najwięcej wskazówek. Przygotuj się na zaskakujące rozwiązania i rewolucję w swoim myśleniu o modzie i stylu.

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby.  Dzięki połączeniu analizy garderoby z zakupami możesz mieć pewność, że stworzymy nie tylko stylową ale i kapsułową garderobę na wiele okazji.

 

CENA 1850 zł 

 

USŁUGA DZIEŃ ZE STYLISTKĄ ZAWIERA:

  • Analiza garderoby i stylu w kameralnym studiu make me.
  • Mapa stylu i atutów urody 
  • Hierarchiczna lista potrzeb i marzeń 
  • ZAKUPY Z OSOBISTĄ STYLISTKĄ
  • Lunch lub kolacja w wybranej restauracji we Wrocławiu
  • Sugestie, wskazówki i inspiracje od stylistki po spotkaniu
  • Bezpłatne wsparcie online osobistej stylistki przez 30 dni  

 

 

osobista stylistka

Zobacz również


Analiza garderoby i stylu

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Przegląd szafy i zakupy ze stylistką

Poznaj pakiet kompleksowej współpracy wizerunkowej, który odmieni Twoją garderobę. Pozwoli Ci również zdefiniować Twój styl oraz stworzyć minimalistyczną, nowoczesną i oryginalną garderobę. 

więcej

Dzień z osobistą stylistką

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby. Stworzę dla Ciebie nie tylko stylową ale i funkcjonalną garderobę na wiele okazji.

więcej