STYLE & SOUL retreat

 

Zima to najlepszy czas na regenerację i relaks.  Zatroszczymy się więc o metamorfozę Twojej garderoby w wyjątkowy i wygodny dla Ciebie sposób. Przedstawiamy Ci pakiet usług, który znajdziesz tylko w make me. Pakiet został skrojony na miarę potrzeb naszych wymagających klientów i jest doskonałym pomysłem na wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby. 

♡ analiza stylu w STUDIU make me.

Analiza stylu, Twoich potrzeb i celów to dwugodzinne spotkanie 1:1 z osobistą stylistką w kameralnej przestrzeni STUDIA make me. we Wrocławiu. Rozpieścimy Cię Twoją ulubioną kawą lub shotami z kurkumą. Porozmawiamy o potencjale Twojej aktualnej szafy i atutach Twojej sylwetki. Podczas spotkania dostaniesz mnóstwo wskazówek i inspiracji na start.  

♡ personal shopping ONLINE

Na tym etapie osobista stylistka przygotuje dla Ciebie kompletną listę zakupów online w formie linków. Do każdej z rzeczy otrzymasz alternatywę zgodnie z założonym przez Ciebie budżetem. Wszystkie propozycje pozwolą zbudować kapsułową garderobę w Twoim stylu, zgodnie z Twoimi potrzebami i życzeniami. 

♡ stylizacja + LOOKBOOK 

Finał współpracy to spotkanie w STUDIU make me. gdzie stylistka pokaże Ci jak zestawiać ze sobą nowe elementy garderoby z Tymi, które już masz w szafie. Dostaniesz również stylowy lookbook czyli gotowe propozycje zestawów wraz z dodatkami w formie katalogu online. Spotkanie i naszą współpracę, na Twoje życzenie,  zakończy relaksujący masaż z Om Shanti lub pyszny vegański lunch* 

 

Pakiet dostępny jest również w formie Karty Podarunkowej 

CENA : 1350 zł 

 

zapytaj o szczegóły

stylistka wrocław lolita edytorial

Zobacz również


Metamorfoza z sesją wizerunkową

Spędź niezapomniany dzień na metamorfozie z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu.

więcej

STYLE CONCIERGE | Personal Shopper

Style concierge to usługa premium dla stałych klientów make me. którzy chcą oszczędzić czas i dodatkowo chcą mieć pewność, że ich garderoba jest pod stałą opieką osobistej stylistki.Twoja garderoba będzie uzupełniana w wygodny dla Ciebie sposób przez kilka miesięcy.

więcej

STYLE & SOUL retreat

Wiosna to najlepszy czas na regenerację i nowe początki. Przedstawiamy Ci pakiet usług, który został skrojony na miarę potrzeb naszych wymagających klientów i jest doskonałym pomysłem na Świąteczny prezent dla bliskiej Ci osoby. 

więcej

Stylistka dla mężczyzn

Jeśli wielogodzinne zakupy cię nudzą i męczą, nie wiesz jakie fasony czy kolory pasują do siebie oraz do konkretnej okazji, a przy tym wszystkim chcesz żeby Twój wizerunek był Twoją najlepszą wizytówką, dobrze trafiłeś!

więcej

Stylistka dla mężczyzn BUSINESS CLASS

Tworząc Twój biznesowy wizerunek zadbam wszystkie szczegóły dopasowując czas i miejsce zakupów do Twoich potrzeb i dyspozycyjności. Konkretnie i prefesjonalnie zadbam o Twój wizerunek.

więcej