STYLE & SOUL studio

Witaj w pierwszym w Polsce miejscu gdzie holistycznie dbamy nie tylko o Twój styl i garderobę ale również o Twoje doskonałe samopoczucie i relaks. Wierzymy, że prawdziwe piękno pochodzi ze szczęśliwego i dopieszczonego wnętrza dlatego nasze niepowtarzalne usługi i pakiety bazują na naszej wiedzy m.in. z zakresu human design, coachingu, psychologii, ajurwedy  i personal brandingu. Wierzymy, że odkryjesz z nami nie tylko swój potencjał ale i doświadczysz jednej z piękniejszych w swoim życiu podróży 

POZNAJ NASZE HOLISTYCZNE PAKIETY   

* STYLE & SOUL RETREAT ®️  

Relaksujący masaż dźwiękiem miś tybetańskich w pakiecie z analizą stylu, zakupami online w duchu less is more oraz lookbookiem w kameralnym studiu make me we Wrocławiu. 

[ dwa spotkania plus współpraca ze stylistką online] 

* STYLE MAPPING ®️ 

Analiza Twojego kosmogramu w pakiecie (ze stworzoną na jego podstawie) mapą stylu i spersonalizowaną szafą kapsułową w formie moodboardu. 

[ dwa spotkania plus współpraca ze stylistką online] 

*  STYLE & BEAUTY WORKSHOP

Lekcja makijażu i pielęgnacji w duchu less is more w  pakiecie ze spotkaniem z osobistą stylistką i sesją style coachingu. 

Odkryj całe premierowe:  ♡ MENU

 

#FEEDYOURSTYLE #FEEDYOURSOUL #MAKEMESTUDIO

zapytaj o szczegóły

stylistka wrocław studio make me

Zobacz również


Metamorfoza z sesją wizerunkową

Spędź niezapomniany dzień na metamorfozie z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu.

więcej

STYLE CONCIERGE | Personal Shopper

Style concierge to usługa premium dla stałych klientów make me. którzy chcą oszczędzić czas i dodatkowo chcą mieć pewność, że ich garderoba jest pod stałą opieką osobistej stylistki.Twoja garderoba będzie uzupełniana w wygodny dla Ciebie sposób przez kilka miesięcy.

więcej

STYLE & SOUL studio

Witaj w pierwszym w Polsce miejscu gdzie holistycznie dbamy nie tylko o Twój styl i garderobę ale również o Twoje doskonałe samopoczucie i relaks. Wierzymy, że odkryjesz z nami nie tylko swój potencjał ale i doświadczysz jednej z piękniejszych w swoim życiu podróży 

więcej

Stylistka dla mężczyzn

Jeśli wielogodzinne zakupy cię nudzą i męczą, nie wiesz jakie fasony czy kolory pasują do siebie oraz do konkretnej okazji, a przy tym wszystkim chcesz żeby Twój wizerunek był Twoją najlepszą wizytówką, dobrze trafiłeś!

więcej

Stylistka dla mężczyzn PREMIUM

Tworząc Twój biznesowy wizerunek zadbam wszystkie szczegóły dopasowując czas i miejsce zakupów do Twoich potrzeb i dyspozycyjności. Konkretnie i prefesjonalnie zadbam o Twój wizerunek.

więcej