Przegląd szafy i zakupy ze stylistką

NOWOCZESNA KAPSUŁOWA GARDEROBA W TWOIM STYLU

Poznaj mój autorski pakiet kompleksowej współpracy wizerunkowej, który na zawsze odmieni Twoją garderobę. Co więcej – pozwoli mi pomóc Ci zdefiniować Twój styl oraz stworzyć dla Ciebie minimalistyczną, nowoczesną i oryginalną garderobę. Bezkompromisowo, bo nie ograniczam się tylko do zakupów stacjonarnych, wybierając dla Ciebie tylko świetnej jakości, stylowe ubrania i dodatki w ramach budżetu, który chcesz przeznaczyć.

dzień 1  ☕️  DETOX SZAFY I ANALIZA STYLU

Umawiamy się na spotkanie u Ciebie żebym mogła jak najlepiej poznać Ciebie, Twoją garderobę oczekiwania, wizerunkowe cele i potrzeby. Podczas spotkania zrobię profesjonalny przegląd i porządek w Twojej szafie jednocześnie tworząc dla Ciebie mapę stylu oraz listę zakupów, które idealnie uzupełnią to co w szafie zdecydujemy się wspólnie zatrzymać. Po spotkaniu prześlę Ci również mooodboardy czyli moją wizję/ pomysł na Twoją garderobę, Twój unikalny styl i wizerunek.

dzień 2 👩🏼‍💻 ZAKUPY Z OSOBISTĄ STYLISTKĄ + LISTA ZAKUPÓW online

Drugiego dnia wybierzemy się na zakupy, które uzupełnię propozycjami ze sklepów online. Zakupy zaplanuję bazując na Twoim budżecie oraz kierując się zasadami garderoby kapsułowej: kupujemy rzeczy dobrej jakości, dopasowane do Twojego stylu życia, pracy, typu urody oraz tworzące wiele zestawień na różne okazje.

dzień 3 🥂  LOOKBOOK – GOTOWE POMYSŁY NA ZESTAWY studio make me.

Po zakupach pomogę Ci stworzyć z rzeczy, które już masz oraz nowości gotowe zestawy na różne okazje. Lookbook otrzymasz wraz z inspiracjami w formie katalogu zdjęć lub filmów.

CO ZYSKUJESZ WYBIERAJĄC KOMPLEKSOWĄ METAMORFOZĘ GARDEROBY?

  • uporządkowaną, funkcjonalną, kapsułową garderobę w Twoim stylu i dopasowaną do twoich potrzeb i urody
  • porządek w szafie i pewność, że w każdej sytuacji, niezależnie od pory roku, wyglądasz świetnie
  • pakiet inspiracji i wskazówek, które ułatwią ci samodzielne zakupy w przyszłości
  • oszczędność czasu i pieniędzy – zapomnisz o nietrafionych zakupach i szafie pełnej niepasujących do Ciebie (i siebie) ubrań

Poznaj OPINIE moich klientów

CENA: 2450 zł

[ współpraca we Wrocławiu, w pozostałych miastach cena od 2650 zł]

 

Pakiet dostępny również w formie Karty Podarunkowej oraz ONLINE 

 

zakupy ze stylistką wrocław

Zobacz również


Analiza stylu i przegląd szafy

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Przegląd szafy i zakupy ze stylistką

Poznaj pakiet kompleksowej współpracy wizerunkowej, który odmieni Twoją garderobę. Pozwoli Ci również zdefiniować Twój styl oraz stworzyć minimalistyczną, nowoczesną i oryginalną garderobę. 

więcej

Dzień z osobistą stylistką

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby. Stworzę dla Ciebie nie tylko stylową ale i funkcjonalną garderobę na wiele okazji.

więcej