Katarzyna Sekścińska fashion stylist | personal shopper | doradca wizerunkowy

Witaj w make me. gdzie łączę usługi profesjonalnego personal shoppera i stylisty z ofertą z zakresu personal brandingu oraz holistycznego kreowania wizerunku. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu pomagam moim klientom budować wizerunek i unikalny styl, który pozwala im osiągać cele w życiu prywatnym i zawodowym. Hołduję zasadzie less is more oraz praktycznym rozwiązaniom w budowaniu spójnej, nowoczesnej i stylowej garderoby.

Od 2012 roku niezmiennie dbam o wizerunek artystów, osób publicznych i klientów indywidualnych. W make me. zajmuję się również prowadzeniem szkoleń z dress codu, oraz projektowaniem komunikacji i strategii wizerunkowej dla polskich marek modowych i marek luksusowych. 

Od 2018 roku jestem również certyfikowanym coachem wellness i właścicielką pierwszego w Polsce studia, w którym holistycznie dbamy z moim zespołem nie tylko o styl i garderobę, ale również o doskonałe samopoczucie i relaks klientów make me. 

_____________

Od ponad 15 lat jestem związana z branżą fashion jako manager, stylista i dyrektor kreatywny. Pracowałam dla marek takich jak: Tommy Hilfiger, Pepe Jeans London, Footlocker, ZARA czy Mystyle BOX. Z wykształcenia jestem specjalistą ds. PR i Coachem. Jako wykładowca akademicki i trener współpracuję m.in. z WSB, Collegium da Vinci i firmą Attestor. Moje portfolio uzupełnia realizacja projektów, szkoleń i stylizacji m.in. dla artystów Universal Music Polska, polskich projektantów, startupów, korporacji i klientów indywidualnych z całej Polski i Europy.

Zobacz efekty mojej pracy z klientami indywidualnymi, aktorami i osobami publicznymi PORTFOLIO make me.

zakupy ze stylistką w Barcelonie

Opinie


FAQTwój styl i wizerunek mają wpływ na całe Twoje życie, więc Twoje zadowolenie i stworzenie dla Ciebie garderoby, którą pokochasz to mój priorytet . Poświęcę Ci 100% swojej uwagi i zadbam żeby nasza współpraca dała Ci długoterminowe korzyści. Możesz liczyć nie tylko na mój profesjonalizm, znajomość branży modowej i wieloletnie doświadczenie ale również na dyskrecję, którą gwarantuję każdemu kto korzysta z moich usług. Doskonały wizerunek i niepowtarzalny styl moich klientów tak kobiet, jak i mężczyzn to finalnie moja najlepsza wizytówka.
Chcesz poznać mnie lepiej i dowiedzieć się na czym polega współpraca z osobistą stylistką?
Umów się na bezpłatne spotkanie i konsultacje we Wrocławiu