Sesje zdjęciowe


Produkcja i stylizacja sesji zdjęciowych

 

Razem z moim zespołem zajmujemy się projektowaniem i kompleksową realizacją kampanii wizerunkowych, lookbooków oraz art & fashion video na potrzeby publikacji reklamowych lub wizerunkowych. Tworzymy nieszablonowe  koncepcje oraz dysponujemy bazą najlepszych fotografów, makijażystów, fryzjerów, modeli, aktorów oraz scenografów. Każda osoba biorąca udział w produkcji jest wybierana w zależności od specyfiki zlecenia i oczekiwań klienta.

 

Stylistka Wrocław make me - kreowanie wizerunku

 

 


Sesja wizerunkowa – zaplanuj ją we Wrocławiu z make me.

 

Sesja wizerunkowa jest często kropką nad i mojej współpracy z klientami i finałem ich metamorfoz. Dzięki profesjonalnej sesji Twój wizerunek będzie spójny z Twoimi celami i wartościami tak biznesowymi jak i prywatnymi. To fantastyczna wizytówka na portalach takich jak LinkedIn, Facebook czy Instagram oraz na stronie internetowej Twojej firmy. Poza sesjami biznesowymi mamy w swoim portfolio kilkadziesiąt zrealizowanych sesji komercyjnych i sesje prywatne (rownież na Tindera). Bardzo często kobieca lub męska sesja zdjęciowa jest wybierana na prezent w formie vouchera dla przyszłej mamy lub jako niespodzianka dla młodej pary.

 

Jak przygotować się do sesji zdjęciowej?

 

W make me. dbamy o zaplanowanie sesji od a do z. Dyrektor artystyczny lub fotograf wraz ze stylistką poproszą Cię o informację jaki jest cel Twojej sesji. Czy chcesz zadbać o wizerunek swoich pracowników i firmy, czy może chcesz uwiecznić pierwsze urodziny swojego dziecka. Bardzo często sesje zdjęciowe planują klienci po metamorfozie wizerunku i garderoby i jej efekty umieszczają na portalu LinkedIn lub Facebooku. Niezależnie jednak od celu – sesja jest zawsze świetną pamiątką i niezbędnym narzędziem do pokazania profesjonalnego wizerunku w sieci.

 

Czym się różni sesja biznesowa od sesji komercyjnej?

Jeśli chcesz zaprezentować portrety pracowników firmy – wybierz sesję biznesową. To doskonała wizytówka Twoja i Twoich pracowników również jako prefesjonalny dodatek do korespondencji mailowej z Twoimi klientami.

Sesja komercyjna to pole do popisu dla zespołu make me. do kreatywnego zaprezentowania Twoich usług. Sesja komercyjna ma na celu wzmocnienie sprzedaży, więc skupimy się na produkcie lub lokalu, który chcesz promować. Przed sesją ustalimy z Tobą budżet na sesję, koncepcję oraz omówimy ze szczegółami gdzie będą w przyszłości wykorzystywane zdjęcia. To pozwoli nam ustalić miejsce sesji, ilość modeli/ modelek czy rekwizytów do jej profesjonalnej realizacji.

 

Gdzie we Wrocławiu realizowane jest sesja zdjęciowa w czasie pandemii?

 

Sesje planujemy w profesjonalnym studiu zachwoując wszelkie środki bezpieczeństwa bądź w plenerze. Wybór podyktowany jest celem jaki ma Twoja sesja. Zawsze jednak poprzedza je spotkanie z wizażystką ( w przypadku kobiet) i osobistą stylistką make me. We Wrocławiu mamy bardzo duży wybór lokacji dlatego zawsze dajemy naszym klientom kilka alternatyw.

Gdzie we Wrocławiu odbywa się sesja biznesowa?

 

Biznesowa sesja odbywa się w siedzibie Twojej firmy lub w wynajętym studiu fotograficznym. Często uzupełniamy ją o zdjęcia w kawiarni lub plenerze, wybierając architekturę podkreślającą komunikację Twojego biznesu. Ovo, Hotel Monopol, Zamek Topacz, Hotel Puro, zabytkowe wrocławskie kamienice… to tylko kilka z miejsc w których pracowaliśmy z naszymi klientami.

 

Ile kosztuje biznesowa sesja zdjęciowa i jak się do niej przygotować?

 

Koszt sesji uzależniony jest od ilości lokacji, ilości osób które będą w niej uczestniczyć i ilości zdjęć jakie chcesz otrzymać od fotografa. Do tego kosztu należy doliczyć wizaż i jeśli będziesz mieć takie życzenie, stylizację fryzury. Samą sesję zawsze poprzedza również spotkanie ze stylistką. Przygotowanie do sesji to głównie wspomniana współpraca ze stylistką, która pomoże Ci wybrać nalepsze ubrania i dodoatki do sesji. Często przygotowania wymagają uzupełnienia garderoby. W tym wypadku warto zaplanować zakupy ze stylistką lub przed sesją zarezerwować czas na przymiarki rzeczy, które sama dla Ciebie (lub Twoich pracowników) przygotuje.

 

Dlaczego potrzebujesz sesji wizerunkowej i do czego ją wykorzystać?

 

Niemal każdy z nas ma świadomość jak ważny jest profesjonalny wizerunek, do którego klienci w pierwszej kolejności docierają przez internet. Profesjonalne zdjęcia możesz wykorzystać nie tylko na swojej stronie internetowej ale również na profilach LinkeIn, Facebook czy Instagram. Bardzo często przy okazji sesji biznesowych nasi klienci realizują z nami również sesje na profile w aplikacjach takich jak Tinder.

Podziel się z nami swoimi wymaganiami i marzeniami, a nasz zespół przygotuje dla Ciebie indywidualną sesję wizerunkową.

 

Sesje wizerunkowe i Personal Branding

 

Profesjonalna sesja zdjęciowa jest często kropką nad i mojej współpracy z klientami i finałem ich metamorfoz. Dzięki profesjonalnej sesji Twój wizerunek będzie spójny z Twoimi celami i wartościami tak biznesowymi jak i prywatnymi. To fantastyczna wizytówka na portalach takich jak LinkedIn, Facebook czy Instagram oraz na stronie internetowej Twojej firmy.

 

Sesję wizerunkową poprzedzają konsultacje, zakupy ze stylistką oraz wizyta u fryzjera/ wizażysty.

 

 

zapytaj o szczegóły