Pakiety


Do każdego z moich klientów podchodzę indywidualnie i staram się żeby oferta make me. spełniała oczekiwania również tych, którzy od doradcy wizerunkowego oczekują kompleksowej, holistycznej opieki i nieszablonowego podejścia. Niezależnie od od tego czy jesteś młodą mamą, przyszłą panną młodą, poszukującym swojego stylu mężczyzną albo marzysz o spektakularnej metamorfozie, make me powstało po to żeby zaspokoić Twoje potrzeby i marzenia.

Metamorfoza z sesją wizerunkową

Spędź niezapomniany dzień na metamorfozie z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu.

więcej

STYLE CONCIERGE | Personal Shopper

Style concierge to usługa premium dla stałych klientów make me. którzy chcą oszczędzić czas i dodatkowo chcą mieć pewność, że ich garderoba jest pod stałą opieką osobistej stylistki.Twoja garderoba będzie uzupełniana w wygodny dla Ciebie sposób przez kilka miesięcy.

więcej

WELLNESS studio

Witaj w pierwszym w Polsce miejscu gdzie holistycznie dbamy nie tylko o Twój styl i garderobę ale również o Twoje doskonałe samopoczucie, rozwój i relaks. Wierzę, że odkryjesz z nami nie tylko swój potencjał ale i doświadczysz jednej z piękniejszych w swoim życiu podróży 

więcej

Zakupy ze stylistką w Barcelonie lub Mediolanie

Zapraszam Cię na wyjątkowy weekend do jednego z najpiękniejszych i najbardziej słonecznych miast w Europie. Nasze wspólne  zakupy w butikach topowych światowych marek takich jak Zegna, Salvatore Ferragamo, Prada czy Sandro będą nie tylko przyjemnością.

więcej

Stylistka dla mężczyzn

Jeśli wielogodzinne zakupy cię nudzą i męczą, nie wiesz jakie fasony czy kolory pasują do siebie oraz do konkretnej okazji, a przy tym wszystkim chcesz żeby Twój wizerunek był Twoją najlepszą wizytówką, dobrze trafiłeś!

więcej

Stylistka dla mężczyzn SZAFA BIZNESOWA

Tworząc Twój biznesowy wizerunek zadbam wszystkie szczegóły dopasowując czas i miejsce zakupów do Twoich potrzeb i dyspozycyjności. Konkretnie i prefesjonalnie zadbam o Twój wizerunek.

więcej

Każdy z pakietów dostosowuję do Twoich potrzeb
i dlatego ostateczną cenę usługi ustalamy zawsze wspólnie
po opracowaniu przeze mnie strategii działania.