Szkolenia


 

 

 

Jako doświadczony wykładowca tworzę autorskie programy szkoleniowe dla osób indywidualnych i firm.  Dostosowuję, bądź tworzę od podstaw program szkolenia, uszyty na miarę potrzeb klienta albo korporacji. Współpracuję z najlepszymi ekspertami w dziedzinie wizerunku, brandingu, fotografii i komunikacji.

SZKOLENIE MODUŁOWE DLA OSOBISTYCH STYLISTÓW 

Indywidualne, autorskie SZKOLENIE PERSONAL SHOPPER – STYLISTA zawiera kompleksowy oraz praktyczny zakres wiedzy. Powinien ją posiadać każdy kto planuje swój rozwój zawodowy w branży modowej, szczególnie jako Osobisty Stylista/ Personal Shopper. Szkolenie jest również doskonałą bazą dla każdego kto chce rozwijać swoją markę osobistą i skutecznie pozyskiwać klientów.  

 

jak zostać stylistą szkolenie
Szkolenie podzielone jest na 6 modułów tak aby każdy, bez względu na zakres wiedzy i doświadczenie, dopasował je do swoich potrzeb. Nie wiesz jakie będą dla Ciebie najtrafniejsze? Każde szkolenie poprzedza indywidualne spotkanie i  analiza Twoich celów biznesowych i unikatowych umiejętności. Na każdym jego etapie możesz liczyć na moje profesjonalne wskazówki i wsparcie. 

Zajęcia odbywają się indywidualnie. Każdy uczestnik po szkoleniu otrzymuje CERTYFIKAT. Po ukończeniu min. 4 modułów szkolenia dodatkowo oferujemy dedykowane CERTYFIKATY i zaświadczenia pomocne w uzyskaniu dofinansowania na rozpoczęcie działalności.

 

 

 

Zapraszam do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania: hello@make-me.pl.

Nie jesteś z Wrocławia, a chcesz zapisać się na szkolenie w wersji ONLINE? Sprawdź ofertę osobistego stylisty w Poznaniu lub zadzwoń t: +48795002240

Eksperci od wizerunku do Twojej dyspozycji

 

 

Współpracę rozpoczynamy od poznania celu oraz określenia indywidualnych potrzeb rozwojowych uczestników szkolenia. Następnie opracowujemy program, harmonogram i dobieramy metody pracy. Stosujemy metody aktywne (ćwiczenia, symulacje, testy, case study, burza mózgów, prezentacje wprowadzające), dzięki którym skutecznie rozwijamy umiejętności  i wzbogacamy ich wiedzę z danego obszaru. Pracujemy w małych grupach, a nasi trenerzy zawsze dostosowują tempo prowadzenia zajęć do indywidualnych możliwości uczestników. Dzięki temu każdy z nich aktywnie uczestniczy w szkoleniu, a czas poświęcony na poszczególne zagadnienia jest adekwatny do potrzeb grupy. Po zakończeniu szkolenia opracowujemy sprawozdanie z jego przebiegu, w którym przedstawiamy swoje spostrzeżenia i opinie oraz wskazówki dotyczące dalszego rozwoju uczestników.

 

Aktualnie w ofercie:

  • Szkolenie modułowe PERSONAL SHOPPER – STYLISTA
  • Dress code w relacjach biznesowych – SZKOLENIE DLA FIRM
  • Wizerunek jako komunikat
  • DNA Twojego stylu – SZKOLENIE INDYWIDUALNE
  • Wizerunek pracowników jako element Corporate Identity

 

zapytaj o szczegóły

Partnerzy


partner make-me partner make-me partner make-me partner make-me