Zakupy ze stylistką

Zakupy ze stylistką Wrocław, Poznań, Berlin

Wspólnie zbudujemy idealnie dopasowaną do Twoich wymagań, trybu życia i sylwetki garderobę. Na zakupy wybierzemy się w najodpowiedniejszym dla Ciebie czasie, po sprecyzowaniu Twoich potrzeb i budżetu. Pokażę Ci gotowe stylizacje i konkretne ubrania, które podkreślą Twoje atuty, osobowość i urodę. Podczas zakupów dowiesz się również na co zwracać uwagę komponując codzienne zestawy do pracy oraz te na wyjątkowe okazje. Dopasuję Twoją nową garderobę do Ciebie, tworząc wizerunek o jakim marzysz. Pomogę Ci również zbudować kapsułową garderobę dzięki której oszczędzisz czas i zbudujesz swój styl. 

Spotkanie zaczynamy od rozmowy o Twoim stylu życia, potrzebach, atutach i wizerunkowych celach. Po określeniu budżetu jaki chcesz przeznaczyć na nową garderobę, typu Twojej sylwetki i urody oraz ustaleniu wstępnej listy potrzebnych Ci ubrań oraz dodatków, wybierzemy się na zakupy. Wszystko po to, by stworzyć styl i garderobę, która wyrazi to, kim jesteś i podkreśli Twoja urodę. Podczas zakupów dam Ci również wskazówki, które z pewnością okażą się dla Ciebie przydatne w przyszłości.

CENA: 1000 zł
zakupy ze stylistką (Wrocław lub Poznań) + analiza sylwetki, typu urody i stylu

 

Możesz wybrać usługę w pakiecie: DETOX SZAFY + ZAKUPY ZE STYLISTKĄ + LOOKBOOK . Wówczas nasze spotkanie u Ciebie w domu (detox szafy) uzupełnimy dwoma kolejnymi: zakupami oraz spotkaniem podczas którego pomogę Ci tworzyć nowe stylizacje.  Finałem naszej współpracy będzie tzw. lookbook czyli Twój spersonalizowany katalog stylu.

 

  • zakupy ze stylistką trwają maksymalnie 5 godzin (każda kolejna godzina zakupów to koszt 100 zł/h)
  • zakupy okazjonalne: 300 zł/h
  • miesiąc po naszym spotkaniu będę do Twojej dyspozycji telefonicznej i mailowej przesyłając Ci inspiracje i sugestie do tworzenia nowych zestawów. Wszystko po to aby dopracować Twój wizerunek i styl do perfekcji.
  • USLUGA DOSTĘPNA W FORMIE KARTY PODARUNKOWEJ
  • Zobacz efekty mojej pracy z klientami indywidualnymi, aktorami i osobami publicznymi PORTFOLIO make me.

 

 

zakupy ze stylistką wrocław make me

Zobacz również


Analiza garderoby

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Detox szafy i zakupy ze stylistką ONLINE

Zadbam o Twoją garderobę tworząc dla Ciebie indywidualną listę zakupów i propozycje gotowych stylizacji. Nie musisz lubić zakupów ani wychodzić z domu żeby zawsze wyglądać fantastycznie.

więcej

Dzień z osobistą stylistką

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby.  Dzięki połączeniu analizy garderoby z zakupami możesz mieć pewność, że stworzymy nie tylko stylową ale i kapsułową garderobę na wiele okazji.

więcej