Zakupy ze stylistką

Zakupy ze stylistką Wrocław, Poznań, Berlin 

Wspólnie zbudujemy idealnie dopasowaną do Twoich wymagań, trybu życia i sylwetki garderobę. Na zakupy wybierzemy się w najodpowiedniejszym dla Ciebie czasie, po sprecyzowaniu Twoich potrzeb i budżetu. Pokażę Ci gotowe stylizacje i konkretne ubrania, które podkreślą Twoje atuty, osobowość i urodę. Podczas zakupów dowiesz się również na co zwracać uwagę komponując codzienne zestawy do pracy oraz te na wyjątkowe okazje. Dopasuję Twoją nową garderobę do Ciebie, tworząc wizerunek o jakim marzysz. Pomogę Ci również zbudować kapsułową garderobę dzięki której oszczędzisz czas i zbudujesz swój styl. 

Spotkanie zaczynamy od rozmowy o Twoim stylu życia, potrzebach, atutach i wizerunkowych celach. Po określeniu budżetu jaki chcesz przeznaczyć na nową garderobę, typu Twojej sylwetki i urody oraz ustaleniu wstępnej listy potrzebnych Ci ubrań oraz dodatków, wybierzemy się na zakupy. Wszystko po to, by stworzyć styl i garderobę, która wyrazi to, kim jesteś i podkreśli Twoja urodę. Podczas zakupów dam Ci również wskazówki, które z pewnością okażą się dla Ciebie przydatne w przyszłości.

 

CENA: 1250 zł

  • Wrocław
  • w pozostałych miastach (m.in Poznań, Barcelona, Berlin, Warszawa) od 1250 zł

 

Usługa zakupy ze stylistką zawiera: 

  • Analiza potrzeb, stylu i typu urody 
  • Skompletowanie spersonalizowanej kapsułowej garderoby 
  • ZAKUPY Z OSOBISTĄ STYLISTKĄ do 6h (Wrocław, Poznań, Barcelona lub w innym wybranym mieście) 
  • (uzupełniające) ZAKUPY ONLINE 
  • PAKIET INSPIRACJI i wskazówek od osobistej stylistki 
  • Bezpłatne wsparcie online przez 30 dni 

♡ Możesz wybrać usługę w pakiecie: DETOX SZAFY + ZAKUPY ZE STYLISTKĄ + LOOKBOOK . Wówczas nasze spotkanie u Ciebie w domu (detox szafy) uzupełnimy dwoma kolejnymi: zakupami oraz spotkaniem podczas którego pomogę Ci tworzyć nowe stylizacje.  Finałem naszej współpracy będzie tzw. lookbook czyli Twój spersonalizowany katalog stylu.

 

 

 

zakupy ze stylistką wrocław make me

Zobacz również


Analiza garderoby i stylu

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Przegląd szafy i zakupy ze stylistką

Poznaj pakiet kompleksowej współpracy wizerunkowej, który odmieni Twoją garderobę. Pozwoli Ci również zdefiniować Twój styl oraz stworzyć minimalistyczną, nowoczesną i oryginalną garderobę. 

więcej

Dzień z osobistą stylistką

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby. Stworzę dla Ciebie nie tylko stylową ale i funkcjonalną garderobę na wiele okazji.

więcej