Analiza stylu i przegląd szafy

Pomogę Ci ekspresowo stworzyć od podstaw funkcjonalną, praktyczną i modną garderobę, idealnie odpowiadającą Twoim potrzebom. Zrobię profesjonalny przegląd i DETOX Twojej szafy. Wybiorę z niej rzeczy współgrające z Twoim stylem życia, typem urody, charakterem i stworzę z nich gotowe stylizacje. Wspólnie odnajdziemy Twoją modową osobowość i styl. 

Jestem ekspertem w budowaniu kapsułowej garderoby. Skupimy się na rzeczach, dzięki którym stworzysz wiele zestawów i zapomnisz o sytuacjach kiedy nie masz się w co ubrać. Porozmawiamy również o ogólnym wrażeniu jakie pozostawiasz Ty i Twoje ubrania. Skupię się również na wyróżnikach, które uczynią Twój styl wyjątkowym. Podczas  spotkania podsumuję bazę Twojej szafy i stworzę uzupełniającą listę zakupów z aktywnymi linkami do sklepów dopasowaną do Twojego budżetu.

Profesjonalna analiza garderoby, stylu i potrzeb to pierwszy i najważniejszy krok na drodze do doskonałego wyglądu, funkcjonalnej garderoby, często poprzedzający zakupy ze stylistką. Przygotuj się więc na zaskakujące rozwiązania, które sprawią, że pokochasz swoje ubrania na nowo i zapomnisz o sytuacjach, w których ,,nie masz w co się ubrać’’! W make me. poza detoxem szafy otrzymasz w pakiecie kompleksowe, praktyczne sugestie oraz miesięczne wsparcie stylistki uzupełnione o mapę stylu i gotową listę zakupów.

CENA: 1450 zł 

  • Wrocław
  • w pozostałych miastach (m.in Poznań, Kraków, Warszawa) od 1650 zł

 

______

Usługa analiza garderoby i stylu to: 

  • Kompleksowy DETOX szafy (przegląd szafy)
  • Mapa Twojego stylu i atutów Twojej urody 
  • Lista zakupów [ ponad 20 gotowych propozycji według zaplanowanego budżetu na start] 
  • Sugestie i wskazówki od osobistej stylistki na przyszłość 
  • Bezpłatne wsparcie online osobistej stylistki przez 30 dni 
  • 20% rabatu na wszystkie pozostałe usługi make me. (w tym m.in. na zakupy z osobista stylistką, stylizację okazjonalną i vouchery) 

♡ Możesz wybrać tą usługę w pakiecie z zakupami ze stylistką TUTAJ 

 

 

przegląd szafy wrocław

Zobacz również


Zakupy ze stylistką

Dowiesz się gdzie i jak znaleźć poszczególne elementy nowej garderoby oraz tworzyć z nich oryginalne zestawy. Skompletujemy krok po kroku garderobę i odkryjemy wspólnie Twoją modową osobowość.

więcej

Przegląd szafy i zakupy ze stylistką

Poznaj pakiet kompleksowej współpracy wizerunkowej, który odmieni Twoją garderobę. Pozwoli Ci również zdefiniować Twój styl oraz stworzyć minimalistyczną, nowoczesną i oryginalną garderobę. 

więcej

Dzień z osobistą stylistką

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby. Stworzę dla Ciebie nie tylko stylową ale i funkcjonalną garderobę na wiele okazji.

więcej