OSOBISTA STYLISTKA Wrocław – wywiad

Kilka tygodni temu miałam przyjemność udzielić wywiadu dla portalu ”wgarniturach.pl”. Opowiadam o tym czym zajmuje się osobista stylistka, co kryje się pod pojęciem personal shopper, jakie cechy ma dobra stylistka i kim są moi klienci…

 

Osobista stylistka Wrocław – wyjątkowa usługa dla mężczyzn i kobiet

 

dobra stylistka Wrocław

 

 

WG: Jeżeli mogłabyś w skrócie przedstawić naszym czytelnikom co kryje się pod pojęciem Personal Shopping, to jakich słów kluczowych byś użyła? I wyjaśnij proszę, dlaczego akurat takich?

KS: Personal Shopping to w dużym skrócie zakupy z osobistym stylistą. Bardzo często same zakupy poprzedza analiza garderoby i konsultacje, wówczas pod pojęciem Personal Shoppingu kryje się długofalowa metamorfoza wizerunku, często zwieńczona profesjonalną sesją zdjęciową. Myślę, że słowo wizerunek jest tu kluczowe bo finalnie pracuję nad tym, żeby był on spójny nie tylko z charakterem czy estetyką moich klientów, ale również z ich celami zawodowymi.

 

WG: Czy zakupy ze stylistką to w Polsce jeszcze swego rodzaju novum czy już dobrze rozwinięty przemysł?

KS: Z mojej perspektywy ostatnie kilka lat było przełomowe. Nie potrafię powiedzieć, ile osób wciąż nie wie czym zajmuje sie osobisty stylista ale dobrze pamiętam czas kiedy sama zakupy z klientami traktowałam jedynie jako dodatkowe zajęcie. Trudno mi było wówczas wyobrazić sobie, że można je w Polce uznać za pełnoetatową pracę. Dzisiaj usługi osobistych stylistów może nie są jeszcze tak popularne jak np. korzystanie z pomocy trenera czy dietetyka, ale zdecydowanie zyskały na popularności.

WG: Dla kogo skierowana jest oferta personal shoppingu? Kim są Twoi Klienci? Czy są to wyłącznie majętni biznesmeni czy także przeciętny Kowalski?

KS: Moje usługi skierowane są niemal dla każdego. Dla osoby która dopiero szuka swojego stylu oraz dla takiej która poprzez ubranie chce np. wzmocnić swoją pozycję biznesową. Moi klienci to ostatnio głównie mężczyźni, co nie ukrywam jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Są wśród nich m.in. młodzi programiści, właściciele mniejszych i większych biznesów oraz mężowie moich stałych klientek.

 

WG: Pewnie spotykasz się z komentarzami w sieci i mediach, po co w ogóle komuś zakupy ze stylistą, przecież to proste i intuicyjne, pójść do sklepu, wybrać rzecz i ją kupić. Jak odpowiesz na taki komentarz?

KS: Na podobnej zasadzie można się zastanawiać, jaki sens ma korzystanie z usług osobistego trenera, barbera czy dietetyka. Oczywiście są osoby dla których zakupy i planowanie garderoby jest przyjemnością i rzeczywiście jest intuicyjne, wręcz oczywiste – jednak nawet takie osoby korzystają z moich uslug, bo najzwyczajniej brakuje im czasu. Są też klienci, którzy ten czas mają, ale nie wiedzą, gdzie i co warto kupować, żeby wyglądać profesjonalnie i atrakcyjnie. Wiele osób pomimo szafy pełnej ubrań i drogich dodatków nie wie, jak zestawiać ze sobą poszczególne elementy garderoby. Czują, że na spotkaniach biznesowych ich wizerunek zamiast działać na ich korzyść, odbiera im pewność siebie. I często właśnie wtedy kontaktują się ze mną  …

 

dobra stylistka Wrocław

Cały wywiad przeczytacie>>> tutaj >>>

 

Profesjonalny Personal shopper – dobra stylistka  we Wrocławiu

Jeśli postanowiłeś lub postanowiłaś zadbać w profesjonalny sposób o swoją garderobę i wizerunek spotkanie ze mną i pomoc stylistki będzie dla ciebie wyjątkowym doświadczeniem. Wrocław, Poznań i Berlin to miasta w których pracuję na codzień ale z mojej pomocy korzystają klienci z całej Europy i nie tylko. Dla wielu z nich zaskoczeniem było, że zakupy ze stylistką mogą być tak wygodnym i szybkim rozwiązaniem na ich problemy z garderobą. Pokażę Ci proste i skuteczne sposoby na stylizacje, bazując na moim wieloletnim doświadczeniu w branży mody. Zadbam w profesjonalny sposób o Twój wizerunek dopasowując ubrania do Twojej osobowości, estetyki, sylwetki i pracy. Pokażę Ci jak odnaleźć się w aktualnych trendach – budując jednocześnie Twój unikalny styl.

Twoja Osobista Stylistka –  oszczędność czasu i pomoc w zakupach

 

Twój styl i wizerunek mają wpływ na całe Twoje życie, więc Twoje zadowolenie i stworzenie dla Ciebie garderoby, którą pokochasz to mój priorytet . Poświęcę Ci 100% swojej uwagi i zadbam żeby nasza współpraca dała Ci długoterminowe korzyści. Możesz liczyć nie tylko na mój profesjonalizm, znajomość branży modowej i wieloletnie doświadczenie ale również na dyskrecję, którą gwarantuję każdemu kto korzysta z moich usług. Doskonały wizerunek i niepowtarzalny styl moich klientów tak kobiet, jak i mężczyzn to finalnie moja najlepsza wizytówka.
Chcesz poznać mnie lepiej i dowiedzieć się na czym polega współpraca z osobistą stylistką w mieście Wrocław?
Umów się na spotkanie

Do zobaczenia we Wrocławiu 🙂

Katarzyna Sekścińska Osobista Stylistka

 

 

 

fot: Noemi Stasiak  IG noe_butterfly

/ Free Portfolio Plugin for WordPress by Silicon Themes.
 
 

More from Backstage