Metamorfoza z sesją wizerunkową

Spędź niezapomniane dwa dni na metamorfozie wizerunku z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu:

  • Zaczniemy od metamorfozy Twojej fryzury w jednym ze współpracujących ze mną salonów
  • Profesjonalny wizażysta wykona dla Ciebie wymarzony makijaż
  • Wybierzemy się na zakupy i skompletujemy Twoją nową garderobę oraz zdefiniujemy Twój styl
  • Przed sesją lub w jej trakcie zadbamy o zdrowy i pyszny lunch dla Ciebie
  • Finałem Twojej metamorfozy będzie profesjonalna sesja zdjęciowa w studiu fotograficznym lub w plenerze

 

zapytaj o szczegóły

metamorfozy wrocław

Zobacz również


Metamorfoza z sesją wizerunkową

Spędź niezapomniany dzień na metamorfozie z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu.

więcej

STYLE CONCIERGE | Personal Shopper

Style concierge to usługa premium dla stałych klientów make me. którzy chcą oszczędzić czas i dodatkowo chcą mieć pewność, że ich garderoba jest pod stałą opieką osobistej stylistki.Twoja garderoba będzie uzupełniana w wygodny dla Ciebie sposób przez kilka miesięcy.

więcej

STYLE & SOUL studio

Witaj w pierwszym w Polsce miejscu gdzie holistycznie dbamy nie tylko o Twój styl i garderobę ale również o Twoje doskonałe samopoczucie i relaks. Wierzymy, że odkryjesz z nami nie tylko swój potencjał ale i doświadczysz jednej z piękniejszych w swoim życiu podróży 

więcej

Stylistka dla mężczyzn

Jeśli wielogodzinne zakupy cię nudzą i męczą, nie wiesz jakie fasony czy kolory pasują do siebie oraz do konkretnej okazji, a przy tym wszystkim chcesz żeby Twój wizerunek był Twoją najlepszą wizytówką, dobrze trafiłeś!

więcej

Stylistka dla mężczyzn BUSINESS CLASS

Tworząc Twój biznesowy wizerunek zadbam wszystkie szczegóły dopasowując czas i miejsce zakupów do Twoich potrzeb i dyspozycyjności. Konkretnie i prefesjonalnie zadbam o Twój wizerunek.

więcej