Zakupy ze stylistką

Zakupy ze stylistką Wrocław, Poznań, Barcelona  

Zbuduję idealnie dopasowaną do Twoich wymagań, trybu życia i sylwetki garderobę. Na zakupy wybierzemy się w najodpowiedniejszym dla Ciebie czasie, po sprecyzowaniu Twoich potrzeb i budżetu. Pokażę Ci gotowe stylizacje i konkretne ubrania, które podkreślą Twoje atuty, osobowość i urodę. Podczas zakupów dowiesz się również na co zwracać uwagę komponując codzienne zestawy do pracy oraz te na wyjątkowe okazje. Dopasuję Twoją nową garderobę do Ciebie, tworząc wizerunek o jakim marzysz. Pomogę Ci skutecznie zbudować kapsułową garderobę dzięki której oszczędzisz czas i zbudujesz swój autentyczny styl. 

Spotkanie zaczynamy od rozmowy o Twoim stylu życia, potrzebach, atutach i wizerunkowych celach. Po określeniu budżetu jaki chcesz przeznaczyć na nową garderobę, typu Twojej sylwetki i urody oraz ustaleniu wstępnej listy potrzebnych Ci ubrań oraz dodatków, wybierzemy się na zakupy. Wszystko po to, by stworzyć styl i garderobę, która wyrazi to, kim jesteś. Podczas zakupów dam Ci również wskazówki, które z pewnością okażą się dla Ciebie przydatne w przyszłości. Finałem naszej współpracy będzie spotkanie podczas którego ułożę dla Ciebie GOTOWE ZESTAWY na każdą okazję.

 

CENA: 1450 zł

  • Wrocław
  • w pozostałych miastach (m.in Poznań, Barcelona, Berlin, Warszawa) od 1650 zł

 

Usługa zakupy ze stylistką zawiera: 

  • Analiza potrzeb, stylu i typu urody 
  • Skompletowanie spersonalizowanej kompletnej kapsułowej garderoby 
  • ZAKUPY Z OSOBISTĄ STYLISTKĄ do 6h (Wrocław, Poznań, Barcelona lub w innym wybranym mieście) 
  • (uzupełniające) ZAKUPY ONLINE 
  • Pakiet inspiracji i wskazówek od osobistej stylistki 
  • Gotowe ZESTAWY (LOOKBOOK) – spotkanie po zakupach w studiu mąkę me. i stworzenie dla Ciebie katalogu zestawień na każdą okazję
  • Bezpłatne wsparcie online przez 30 dni 

♡ Możesz wybrać usługę w pakiecie: DETOX SZAFY + ZAKUPY ZE STYLISTKĄ + LOOKBOOK . Wówczas nasze spotkanie u Ciebie w domu (detox szafy) uzupełnimy dwoma kolejnymi: zakupami oraz spotkaniem podczas którego pomogę Ci tworzyć nowe stylizacje gotowe zestawy na każdą okazję.

 

 

 

zakupy ze stylistką wrocław make me

Zobacz również


Analiza garderoby i stylu

Detox szafy to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu indywidualnego stylu oraz wymarzonej garderoby. Podczas spotkania poznasz sposoby na podkreślenie atutów swojej sylwetki i komponowanie codziennych stylizacji.

więcej

Przegląd szafy i zakupy ze stylistką

Poznaj pakiet kompleksowej współpracy wizerunkowej, który odmieni Twoją garderobę. Pozwoli Ci również zdefiniować Twój styl oraz stworzyć minimalistyczną, nowoczesną i oryginalną garderobę. 

więcej

Dzień z osobistą stylistką

Dzień z osobistą stylistką to usługa dla każdego kto chce wprowadzić pozytywne zmiany do swojego wizerunku i garderoby. Stworzę dla Ciebie nie tylko stylową ale i funkcjonalną garderobę na wiele okazji.

więcej