Stylistka dla mężczyzn


Jeśli wielogodzinne zakupy cię nudzą i męczą, nie wiesz jakie fasony czy kolory pasują do siebie oraz do konkretnej okazji, a przy tym wszystkim chcesz żeby Twój wizerunek był Twoją najlepszą wizytówką, dobrze trafiłeś!
Pomogę Ci zdefiniować Ci Twój styl i dopasuję zakupowe wybory do Twojego stylu życia i osobowości.
Pomogę Ci również w wyborze najlepszych akcesoriów, takich jak okulary czy zegarek oraz polecę najlepszych barberów i fryzjerów w mieście.
Na Twoje życzenie profesjonalną metamorfozę Twojego wizerunku zakończymy sesją zdjęciową pod kątem Twoich profili na LinkedIn, Facebooku czy Tinderze.
O szczegółach sesji zdjęciowych z moim zespołem przeczytasz więcej TUTAJ 

 

stylista dla mężczyzn wrocław

 

Jesteś ciekawy opinii moich klientów? Zajrzyj też

 


 

Chcę zarezerwować termin na zakupy ze stylistką, ale poprzedzić start współpracy spotkaniem.
Czy jest taka możliwość?

 

Oczywiście! Wspólne zakupy ze stylistką oraz każdą inną współpracę wizerunkową poprzedza spotkanie w studiu make me, rozmowa telefoniczna lub/i kwestionariusz, który pomaga w przygotowaniu strategii działania osobistej stylistki make me.  Spotkanie najlepiej zaplanować co najmniej kilka dni przed datą zakupów.

 

Zanim pójdziemy na zakupy chcę żeby stylistka zrobiła przegląd mojej szafy.
Nie wiem co powinienem zatrzymać.

 

Bardzo często klienci make me wybierają współpracę łączącą zakupy ze stylistką i przegląd szafy. To kompleksowa forma współpracy, która faktycznie umożliwi stylistce jeszcze lepsze poznanie Twoich potrzeb, stylu życia i celów, a tym samym jeszcze celniej zaplanuje Wasze wspólne zakupy i metamorfozę garderoby. Przy wyborze analizy garderoby w pakiecie z zakupami z osobistą stylistką make me dostaniesz 20% rabatu na obie usługi.

 

Więcej o pakiecie przeczytasz TUTAJ 

 

Chcę mieć w szafie gotowe zestawy.
Czy mogę tak zaplanować zakupy ze stylistką?

 

W make me. zakupy z osobistą stylistką (jeśli nie są to zakupy na specjalną okazję) zawsze bazują na autorskiej metodzie budowania kapsułowej garderoby. Oznacza to, że wszystkie wybrane dla Ciebie ubrania i dodatki są nie tylko bardzo dobrej jakości ale są również uniwersalne na tyle żeby stworzyć z małej ilości rzeczy –  co najmniej kilkanaście zestawów na różne okazje.

 

Żeby dodatkowo ułatwić Ci codziennie stylizowanie nowych rzeczy i oszczędzić Twój czas, po zakupach stylistka make me tworzy dla Ciebie katalog gotowych zestawów w formie katalogu zdjęć i filmów (tzw. Lookbook).

 

Nie lubię zakupów. Czy możemy zaplanować tylko zakupy online?

 

Jak najbardziej! W przypadku wyboru zakupów ze stylistką online poprosimy Cię o poprzedzenie ich spotkaniem ze stylistką w studiu make me we Wrocławiu. Umożliwia to dopasowanie listy zakupów online do Twoich wymiarów, typu urody, osobowości, stylu życia i celów.

 

Jaki budżet muszę zaplanować na zakupy ze stylistką/ personal shopperem?

 

To personal shopper (czyli Twoja osobista stylistka) dopasowuje plan i miejsca na zakupy na bazie zasugerowanego przez Ciebie budżetu. Jeśli planujesz duże zakupy uwzględniające np. szycie na miarę lub shopping za granicą, wówczas otrzymujesz od stylistki symulację dokładnych kosztów.

 

Jeśli zastanawiasz się czy Twój budżet pokryje wszystkie elementy garderoby, których potrzebujesz, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: hello@make-me.pl

 

Pracuję zdalnie, więc nowy styl i garderoba są mi potrzebne jedynie na spotkania poza pracą i randki.
Czy usługi make me są kierowane też dla mężczyzn, którzy nie potrzebują biznesowej garderoby?

 

Zdecydowanie tak. Od 2020 roku wielu klientów make me pracuje zdalnie, podobnie jak wielu z nich skupia się głównie na swoim wizerunku w social mediach i/ lub na Tinderze. Osobista stylistka planuje wówczas zakupy łącząc wygodne ubrania do pracy w domu z przygotowaniem gotowych zestawów na randki, imprezy czy sesje zdjęciowe.

 

zapytaj o szczegóły

Zobacz również


Metamorfoza z sesją wizerunkową

Spędź niezapomniany dzień na metamorfozie z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu.

więcej

STYLE CONCIERGE | Personal Shopper

Style concierge to usługa premium dla stałych klientów make me. którzy chcą oszczędzić czas i dodatkowo chcą mieć pewność, że ich garderoba jest pod stałą opieką osobistej stylistki.Twoja garderoba będzie uzupełniana w wygodny dla Ciebie sposób przez kilka miesięcy.

więcej

WELLNESS studio

Witaj w pierwszym w Polsce miejscu gdzie holistycznie dbamy nie tylko o Twój styl i garderobę ale również o Twoje doskonałe samopoczucie, rozwój i relaks. Wierzę, że odkryjesz z nami nie tylko swój potencjał ale i doświadczysz jednej z piękniejszych w swoim życiu podróży 

więcej

Zakupy ze stylistką w Barcelonie lub Mediolanie

Zapraszam Cię na wyjątkowy weekend do jednego z najpiękniejszych i najbardziej słonecznych miast w Europie. Nasze wspólne  zakupy w butikach topowych światowych marek takich jak Zegna, Salvatore Ferragamo, Prada czy Sandro będą nie tylko przyjemnością.

więcej

Stylistka dla mężczyzn SZAFA BIZNESOWA

Tworząc Twój biznesowy wizerunek zadbam wszystkie szczegóły dopasowując czas i miejsce zakupów do Twoich potrzeb i dyspozycyjności. Konkretnie i prefesjonalnie zadbam o Twój wizerunek.

więcej