Stylistka dla mężczyzn BUSINESS CLASS

Lubisz konkrety? Ja też! I tak też podchodzę do pracy z moimi klientami. Szanuję Twój czas, dlatego na wspólne zakupy wybierzemy się w najwygodniejszym dla Ciebie czasie i wybranym przez Ciebie mieście. Tworząc Twój biznesowy wizerunek i prywatną garderobę zadbam o to, żebyś bez problemu mógł zestawiać poszczególne jej elementy niezależnie od okazji. Zadbam o to żeby w Twojej szafie znalazł się doskonały garnitur i najwyższej jakości dodatki takie jak zegarek, okulary, buty czy walizki.

CO GWARANTUJĘ MOIM KLIENTOM:

  • najwyższej jakości usługę stylisty i doradcy wizerunkowego z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży
  • idealnie dopasowaną garderobę niezależnie od Twojego wzrostu, rozmiaru czy wieku
  • PEWNOŚĆ SIEBIE w każdej sytuacji, tak biznesowej jak i prywatnej
  • brak ograniczeń – zakupy planuję w Polsce, za granicą lub online w zależności od Twoich potrzeb
  • konkretne wskazówki i świetną atmosferę
  • usługę skrojoną na miarę Twoich wymagań i czasu jakim dysponujesz

 

Poznaj OPINIE moich klientów

Pakiet dostępny jest również w formie Karty Podarunkowej

zapytaj o szczegóły

dobra stylistka dla mężczyzn wrocław

Zobacz również


Metamorfoza z sesją wizerunkową

Spędź niezapomniany dzień na metamorfozie z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu.

więcej

STYLE CONCIERGE | Personal Shopper

Style concierge to usługa premium dla stałych klientów make me. którzy chcą oszczędzić czas i dodatkowo chcą mieć pewność, że ich garderoba jest pod stałą opieką osobistej stylistki.Twoja garderoba będzie uzupełniana w wygodny dla Ciebie sposób przez kilka miesięcy.

więcej

STYLE & SOUL retreat

Wiosna to najlepszy czas na regenerację i nowe początki. Przedstawiamy Ci pakiet usług, który został skrojony na miarę potrzeb naszych wymagających klientów i jest doskonałym pomysłem na Świąteczny prezent dla bliskiej Ci osoby. 

więcej

Stylizacja ślubna

W tym wyjątkowym dniu chcesz wyglądać i czuć się zjawiskowo, a ja obiecuję zrobić wszystko żeby pomóc Ci zrealizować Twoją wizję. Wspólnie znajdziemy idealną dla Ciebie sukienkę i dodatki oraz wybierzemy najlepiej pasujący do Twojego stylu makijaż i fryzurę.

więcej

Stylistka dla mężczyzn

Jeśli wielogodzinne zakupy cię nudzą i męczą, nie wiesz jakie fasony czy kolory pasują do siebie oraz do konkretnej okazji, a przy tym wszystkim chcesz żeby Twój wizerunek był Twoją najlepszą wizytówką, dobrze trafiłeś!

więcej