Zakupy ze stylistką w Barcelonie lub Mediolanie

Zapraszam Cię na wyjątkowy weekend do jednego z najpiękniejszych i najbardziej słonecznych miast w Europie. Nasze wspólne  zakupy w butikach topowych światowych marek takich jak Zegna, Salvatore Ferragamo, Prada czy Sandro będą nie tylko przyjemnością. Wyselekcjonuję dla Ciebie również warte uwagi, ponadczasowe dodatki, które zdefiniują Twój styl i pozwolą zbudować nieszablonową garderobę. Zakupy ze stylistką make me w Barcelonie lub Mediolanie to nie tylko fantastyczny i inspirujący czas ale również relaks, który planujemy z moim zespołem dla Ciebie w najmniejszych szczegółach.

Masz ochotę na zakupy pod okiem osobistej stylistki w Paryżu, Londynie albo Warszawie? Napisz do nas, a my zajmiemy się zaplanowaniem Twojego wyjazdu

zapytaj o szczegóły

zakupy ze stylistką Katarzyna Sekścińska make me

Zobacz również


Metamorfoza z sesją wizerunkową

Spędź niezapomniany dzień na metamorfozie z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu.

więcej

STYLE CONCIERGE | Personal Shopper

Style concierge to usługa premium dla stałych klientów make me. którzy chcą oszczędzić czas i dodatkowo chcą mieć pewność, że ich garderoba jest pod stałą opieką osobistej stylistki.Twoja garderoba będzie uzupełniana w wygodny dla Ciebie sposób przez kilka miesięcy.

więcej

WELLNESS studio

Witaj w pierwszym w Polsce miejscu gdzie holistycznie dbamy nie tylko o Twój styl i garderobę ale również o Twoje doskonałe samopoczucie, rozwój i relaks. Wierzę, że odkryjesz z nami nie tylko swój potencjał ale i doświadczysz jednej z piękniejszych w swoim życiu podróży 

więcej

Stylistka dla mężczyzn

Jeśli wielogodzinne zakupy cię nudzą i męczą, nie wiesz jakie fasony czy kolory pasują do siebie oraz do konkretnej okazji, a przy tym wszystkim chcesz żeby Twój wizerunek był Twoją najlepszą wizytówką, dobrze trafiłeś!

więcej

Stylistka dla mężczyzn SZAFA BIZNESOWA

Tworząc Twój biznesowy wizerunek zadbam wszystkie szczegóły dopasowując czas i miejsce zakupów do Twoich potrzeb i dyspozycyjności. Konkretnie i prefesjonalnie zadbam o Twój wizerunek.

więcej