11. 01. 2023   —   szkolenia

Szkolenie PERSONAL SHOPPER – STYLISTA

Marzysz o pracy w branży modowej? Nie wiesz jak wykreować swoją markę i unikalną ofertę? Chcesz dowiedzieć się jak zostać osobistym stylistą i wyróżnić się na tle konkurencji? A może masz już wiedzę w zakresie stylizacji i potrzebujesz praktyki pod okiem mentora? W odpowiedzi na wasze pytania, sugestie i wiadomości prywatne – opracowałam unikatowy program szkolenia, które możecie dopasować do swoich potrzeb. Dzięki temu z mojej wiedzy i wieloletniego doświadczenia możesz skorzystać na niemal każdym etapie rozwoju swojej działalności…

 

jak zostać stylistą szkolenie

 

MY FASHION STORY

 

Będę z Wami szczera, osobistą stylistką zostałam trochę przez przypadek. Moje pierwsze kroki w tym zawodzie stawiałam bez określonej oferty- nie mówiąc już o marce osobistej czy opracowanym biznesplanie. Klienci zgłaszali się do mnie zanim powstał profil make me. na FB, długo zanim powstała pierwsza strona www czy blog na Tumblerze. Trudno mi wówczas było zdefiniować ceny za poszczególne usługi i traktowałam pomoc w zakupach i wsparcie wizerunkowe jako zajęcie dodatkowe (byłam wtedy managerem w dużej amerykańskiej marce odzieżowej). Nie czułam, że pracuję bo to co robiłam było moją autentyczną pasją i dawało mi ogromną satysfakcję! Klienci polecali mnie swoim znajomym i po kilku miesiącach stwierdziłam, że dobrym pomysłem jest zaprojektowanie na początek wizytówki i wymyślenie nazwy dla (wówczas jeszcze raczkującego) projektu (trudno było wtedy nazwać to firmą). Mój kreatywny kolega Marcin wymyślił logo i pierwsze wizytówki poszły w świat. Organizowałam już wtedy eventy i pokazy mody, więc logo żyło również na plakatach i filmach na Youtubie. Ja natomiast każdą wolną chwilę poświęcałam na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie m.in. stylizacji, historii mody i analizy trendów.

Jak powstało STUDIO make me.

 

Od początku chciałam przekazać moim klientom przede wszystkim praktyczne wskazówki i triki, których sama się nauczyłam pracując wiele lat w branży modowej. Hitem wśrod osobistych stylistek było wówczas oferowanie klientkom jedynie analizy kolorystycznej przy pomocy chust. Te same panie, które wcześniej zapłaciły kilkaset złotych za taką analizę trafiały do mnie bo faktycznie dalej miały problem ze znalezieniem swojego stylu, dopasowaniem stylizacji do okazji, łączeniem kolorów i robieniem zakupów (szczególnie na wyprzedażach). Tak powstała pierwsza oferta i strona internetowa make me. – dopasowana do faktycznych potrzeb i realnych problemów moich klientów! W 100 % zgodna z moją estetyką wizją i misją make me. Postanowiłam opracować swój system analizy kolorystycznej i analizy sylwetki – praktyczny i skuteczny – również w przypadku klientów robiących zakupy online.

 

Na każdym etapie rozwoju mojej firmy miałam wsparcie przyjaciół ale, przyznaję, na samym początku brakowało mi wsparcia osoby, która ma duże doświadczenie w zawodzie stylisty i personal shoppera oraz takiej, która zrozumie realia branży. Dlatego szkolenie, które stworzyłam ma nie tylko pomóc Wam postawić pierwsze kroki w zawodzie, ale dać Wam też wiedzę i praktyczne wsparcie na każdym etapie budowania Waszej marki osobistej i biznesu.

 

 INDYWIDUALNE SZKOLENIE  DLA STYLISTÓW WE WROCŁAWIU

 

Szkolenie podzielone jest na 6 modułów tak aby każdy, bez względu na zakres wiedzy i doświadczenie, dopasował je do swoich potrzeb. Nie wiesz jakie będą dla Ciebie najtrafniejsze? Każde szkolenie poprzedza indywidualne spotkanie i  analiza Twoich celów biznesowych i unikatowych umiejętności. Na każdym jego etapie szkolenia możesz liczyć na moje wskazówki i wsparcie.

 

  1. PERSONAL SHOPPER/ STYLISTA – CZĘŚĆ MERYTORYCZNA  
  2. PERSONAL SHOPPER/STYLISTA- CZĘŚĆ PRAKTYCZNA 
  3. SESJA WIZERUNKOWA – Metamorfoza
  4. SESJA ZDJĘCIOWA –  Sesja komercyjna/ lookbook
  5. PERSONAL BRANDING
  6. MENTORING BIZNESOWY

 

EKSPERCI DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Podczas części praktycznej szkolenia w studiu fotograficznym (moduł 3 i 4) będziesz pracować z doświadczonym fotografem, modelami oraz wizażystą. Na każdym z etapów przygotowywania stylizacji i produkcji sesji będę Ci pomagać i dawać wskazówki – tak żeby efekt finalny był zgodny z wizją Twojej działalności i dopasowany do Twojej oferty biznesowej.

 

Jeśli wybierzesz moduł 5 i 6 nad komunikacją wizerunkową i strategią będzie z Tobą pracować m.in. grafik i specjalista od brandingu. Otrzymasz również wskazówki w zakresie zbudowania długofalowej strategii – tak biznesowej jak i wizerunkowej.

 

Potrzebujesz dowiedzieć się więcej o moich aktualnych szkoleniach i autorskich warsztatach?

Wolisz skonsultować się ze mną przed podjęciem decyzji lub masz dodatkowe pytania?

Chcesz poznać szczegółowy opis i ceny poszczególnych modułów i sylwetki trenerów?

Napisz lub zadzwoń do mnie i umów się na (bezpłatne) spotkanie we Wrocławiu >>> KONTAKT <<<

 

 

 

 
 

You may also like


Business Inside Fashion

Konferencja Business Inside Fashion

Jeśli chcesz tworzyć skuteczną komunikację marketingową i wykorzystać profesjonalne narzędzia wspomagające promocję marki  zapraszamy do udziału w konferencji. Podczas wydarzenia wystąpią uznani w branży brandingu modowego eksperci[…]

czytaj...