Pakiety


Do każdego z moich klientów podchodzę indywidualnie i staram się żeby oferta make me. spełniała oczekiwania również tych, którzy od doradcy wizerunkowego oczekują kompleksowej opieki i nieszablonowego podejścia. Niezależnie od od tego czy jesteś młodą mamą, przyszłą panną młodą, poszukującym swojego stylu mężczyzną albo marzysz o spektakularnej metamorfozie, make me powstało po to żeby zaspokoić Twoje potrzeby.

Pakiet silver

Spędź niezapomniany dzień na metamorfozie z make me. Razem z moim zespołem zaopiekujemy się Tobą kompleksowo, skupiając się na podkreśleniu Twoich zalet i atutów Twojej urody. W profesjonalny sposób wprowadzimy pozytywne zmiany do Twojego wyglądu.

więcej

Pakiet gold

Zależy Ci na kompleksowej zmianie wizerunku? Nie wiesz od czego zacząć i czym się kierować podczas wyboru konkretnych specjalistów? Właśnie zostałaś mamą albo marzysz o awansie? A może przyszedł czas na zmiany w Twoim życiu i potrzebujesz pomocy?

więcej

Gift Card

Voucher na dowolną usługę make me. jest zawsze trafionym prezentem! To Ty zdecydujesz jaką kwotę chcesz przeznaczyć, a ja skomponuję ofertę uszytą na miarę potrzeb i marzeń obdarowywanej osoby.

więcej

Stylizacja ślubna

W tym wyjątkowym dniu chcesz wyglądać i czuć się zjawiskowo, a ja obiecuję zrobić wszystko żeby pomóc Ci zrealizować Twoją wizję. Wspólnie znajdziemy idealną dla Ciebie sukienkę i dodatki oraz wybierzemy najlepiej pasujący do Twojego stylu makijaż i fryzurę.

więcej

Dla mężczyzn

Jeśli wielogodzinne zakupy cię nudzą i męczą, nie wiesz jakie fasony czy kolory pasują do siebie oraz do konkretnej okazji, a przy tym wszystkim chcesz żeby Twój wizerunek był Twoją najlepszą wizytówką, dobrze trafiłeś!

więcej

Dla młodej mamy

Wiem, że młode mamy i ich maluchy potrzebują specjalnej oferty uszytej na miarę ich potrzeb i czasu. Obiecuję zadbać o potrzeby tak mamy, jak i dziecka, zapewniając obojgu idealnie dopasowane zakupy z możliwością dostawy do domu.

więcej

Każdy z pakietów dostosowuję do Twoich potrzeb
i dlatego ostateczną cenę usługi ustalamy zawsze wspólnie
po opracowaniu przeze mnie strategii działania.